Menu Forum

Hledáme fotografa, okolí F-M 19.9.2015

22. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
petra_sk
1
Registrovala se 8. února 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 3 inzeráty. Region Brno.
  • Svatba byla 19. září 2015
fotoportrét
fotoportrét
petra_sk
1
Registrovala se 8. února 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 3 inzeráty. Region Brno.
  • Svatba byla 19. září 2015
 Dobrý den,
hledáme fotografa, který by měl ještě volný termín, na kompletní nafocení svatby, dne 19.9.2015 vše v okolí Frýdku-Místku. K nabídce prosím připojte orientační cenu, pokud ji nemáta uvedenou na Vašich stránkách.

Děkuji za případné nabídky.
8. únor 2015 ve 13:11  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@petra_sk Krásné nedělní odpoledne. Mohu doporučit z Rožnova pod Radhoštěm fotografa RYSZARD PERZYNSKI
(visual-studio.cz) nebo z Dolního Benešova fotografa Jana Vlčka (vlcekjan.cz). Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
8. únor 2015 ve 13:28  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

petra_sk dobrý den, mám volno a do zprávy vám zasílám cenovou nabídku, hezký den Lucka
8. únor 2015 ve 13:30  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@petra_sk
Hezký den,
ráda přijedu vaši svatbu nafotit. Ceník a ostatní fotografie mám zde na profilu na beremese.
8. únor 2015 ve 13:36  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 My jsme byli nadmíru spokojeni s Michalem Krusberským!! Super přístup i cena.. A fotky naprosto předčily naše očekávání ;)
8. únor 2015 ve 13:48  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@petra_sk
Dobrý den Petro, zkuste se podívat i na jiné diskuse, kde naleznete další fotografy, kteří se nabízeli a zřejmě mají i volný termín http://www.beremese.cz/forum/fotograf-a-fotografie/hledam-fotografa-na-19-9-2015-havirov/ a http://www.beremese.cz/forum/fotograf-a-fotografie/fotograf-na-19-9-2015-hlucin/. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
8. únor 2015 v 16:39  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín Vaší svatby máme ještě volný, Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Pokud se prozatím podíváte na naše webové stránky, tak budeme moc rádi. Najdete na nich ceníky, ukázky ze svatebního fotografování a podrobný popis svatebních balíčků.

Přeji hezkou neděli

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
8. únor 2015 v 16:58  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný ... emoticon
8. únor 2015 ve 20:24  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Naší práci nejdete na webvé prezentaci. Budeme se těšit na Vaše otázky a na případnou spolupráci. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
9. únor 2015 v 08:54  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také nabízím volný termín, pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se..
Pěkný den, Soňa Goldová
9. únor 2015 v 09:03  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné, rád si udělám výlet. Ceník můžete vidět na mých stránkách.

Hezký den, Martin Pokora
9. únor 2015 v 09:33  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
portretista (31 r.)
Portretista.cz- Svatební a rodinný fotograf
Majer Jiří PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
portretista (31 r.)
Portretista.cz- Svatební a rodinný fotograf
Majer Jiří PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
 Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný. Budu rád, když se podíváte na mé stránky a v případě zájmu mne kontaktujete. Pro objednávky do konce Března 2015 platí akční cena.

Přeji krásný den.
Majer Jiří
9. únor 2015 v 11:23  •  www.portretista.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
11. únor 2015 v 11:11 • hmku
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:31 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi.
Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte.
HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
22. únor 2015 v 19:33  •  www.elementmusic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".