Fotograf na 19.9.2015 Hlučín

Profilova fotka
prosím najde se zde nějaký fotograf na 19.9.2015, jednalo by se o celodenní focení včetně příprav.... za solidní cenu, cca do 10.000Kč?? Nebo nemá s některým vlastní a dobrou zkušenost a může doporučit?? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@janulinka11 Krásné odpoledne, termín máme volný a do limitu se vejdeme. :-) Jezdíme ve dvou, na přání rádi dorazíme i s fotokoutkem. :-) Konkrétní cenovou nabídku zasílám do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termíny v září máme ještě volné :) na našich webových stránkách najdete ukázky z našeho svatebního fotografování, ceníky a svatební balíčky. Budeme moc rádi, když se ně mrknete. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. :) Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@janulinka11 Dobrý den, jsem z Hlučína, doporučil bych Jana Vlčka z Dolního Benešova (vlcekjan.cz), treba by Vas jeho prace oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děkuji za info, p. Vlčka už jsem kontaktovala, bohužel je cenově někde jinde než si představujeme. Každopádně fotky má famózní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Hlučínsko znám, jak své boty :o). Posílám poslední foto právě z Hlučínska ze zahrádek, kde jsem fotila seminárku. Do cenového limitu se vejdu, ráda přijedu, pokud Vám budu vyhovovat.
Odpovědět
DOPORUČUJI MICHALA KRUSBERSKÉHO! Naprostá spokojenost, super cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaši svatbu nafotím. Jsem z Opavy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte kontaktovat, cenově se vejdu.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
mám volno ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, budeme rádi, když se podíváte na naše portfólio tady na profilu nebo na webových stránkách. V případě zájmu nás kontaktujte, do ceny se vlezeme :) Pěkný večer Kamil a Míša
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@tedrezka děkuji, kouknu :-)
Odpovědět
nás fotil Jirka Řeháček. Moc príma chlap a krásné fotky a super cenu. Fotil od rána od 8 a odjížděl kolem 10 večer, super domluva a cena 5000,-
Odpovědět
jeho web www.jacekfoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do ceny se vlezu i s cestou, budu rád, když se kouknete na moji práci tady na profil nebo na web. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín zatím stále volný, ukázky na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@verun13 ahoj odkud je pan řeháček ? a prosím kontakt děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) váš termín mám také volné :) hezký den Lucka M.
Odpovědět
nasesvadba kontakt a vše potřebné najdete na jeho webu jacekfoto.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?