Hledáme fotografa 24.07.2021 - Dubenec

Dobrý den, pro focení svatebního dne hledáme fotografa. Přejeme si nafotit celý svatební den, tj. přípravy nevěsty, obřad i následné svatební odpoledne až podvečer. Svatba se celá bude konat v Penzionu na faře v Dubenci (okres Trutnov). Předem děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby. 🙂 V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den 🙂 Gratuluji ke krásnému rozhodnutí! Moc ráda bych vám nabídla služby svatebnáho fotografa pro váš jedinečný den 🙂 Podívejte se na web a třeba vám to padne do oka 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a ráda nabídnu své služby! 🙂 Na mou práci můžete kouknout zde: https://www.michaelabalazova.cz/svate... V případě zájmu neváhejte a napište mi, pošlu ceník a ráda s vámi proberu vše co vás bude zajímat. Hezký den! Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám volno, ráda přijedu. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu. Hodně zdaru v plánování :-) Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Celé léto trávím v Úpici, tak to k vám mám kousek. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme volný, budeme moc rádi, pokud se podíváte také na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace (včetně cen) a také ucelené portfolio. V našich balíčcích je také již zahrnuta svatební fotokniha. S přátelským pozdravem Hanka z Hsphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?