Menu Forum

Fotograf Praha a okolí 1.5.2015

3. bře 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

Foto a video - Region Praha

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vojta242
fotograf Vojtěch Pavelčík
Vojtěch Pavelčík PRO

“Milé nevěsty! Rezervace termínů jsou v plném proudu. Dovolte mi nabídnout vám mé služby. Mrkněte na můj profil a nebo na www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz. Pokud by vás mé fotografie zaujaly, neváhejte se ozvat. Těším se na naši případnou spolupráci... :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den.
Dovoluji si nabídnout své služby.
Info na mém profilu, případně na webu. V případě jakýchkoli dotazů pište! emoticon
Přeji krásný den.
Vojtěch Pavelčík
11. únor 2015 ve 12:34  •  www.svatebni-fotograf-pavelcik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moneska86
1
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
moneska86
1
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
 Moc děkuji za všechny nabídky. Svého fotografa už jsem si vybrala emoticon
11. únor 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:30 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
onderova
Registrovala se 28. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
onderova
Registrovala se 28. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 hledáme fotografa z Prahy a okolí na svatbu termín 19.6 na obřad a začátek hostiny cca 4 hod za rozumnou cenu
2. bře 2015 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

hezký večer, 6hod variantu mám za 9 tis, za 12tis je potom 8 hodinovka která obsahuje už i svatební knížku
více fotek na mém webu.

Obřad je v praze?
3. bře 2015 ve 20:57  •  www.svatebnifoto.cz, www.sebestova.cz, www.glamourfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod príspevkom Profesionála”