Fotograf na svatbu, Praha, 6.6.2019

Dobrý den, doporučte fotografa, který by nám mohl nafotit obřad a poté i skupinové fotky atd. za rozumnou cenu. Děkuji Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Jsem sice z Brna, ale bývám i v Praze. Cestovné si neúčtuji a ceník máte na webu. :-) S přáním hezkého dne, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš zermín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda svatbu nafotím. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím, napište mi a můžeme se na všem domluvit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste chtěli i pár stylizovaných do alba a ne jen ty z obřadu, mohu Vám být k dispozici, jestli by se teda má práce zalíbila. Děkuji, hezký den Robin
Odpovědět
@vintrisek Dobrý den, ráda bych Vám pro Váš termín nabídla své služby. Ve zprávě Vám zasílám další informace. Na mém webu pak naleznete další podrobnosti. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín. Jsem z Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
@vintrisek Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím k dispozici. Více ukázek mé práce je k vidění na mém profilu nebo webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rozumnou cenu určitě mám, jsem z Prahy a mám volno. Moji práci najdete zde na profilu a dál proklikem na web a FB stránku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám vlný, ráda tedy budu k dispozici:) Veškeré informace najdete na mých stránkách. Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vintrisek Dobry den, Pokud jste ještě nesehnala svatebního fotografa, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku. Ráda fotím přirozené snímky. Budu se těšit na Vaší odpověď. Krásné svatební přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Luci, termín mám také stále volný. Kdyby se Vám líbilo mé portfolio, napište mi o více informací a vašem budgetu do emailu nebo zprávy. Hezký den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?