Fotograf na svatbu, 18.5.2019, Praha

Dobrý den, poptávám fotografa na termín 18.5.2018 v Praze na obřad (cca 14.30 hod) a následné skupinové a portrétní focení po obřadu. Rádi bychom i několik fotografií ve stylu pseudominiatur (tilt shift). Děkuji za případné nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný Silvestr a vše nejlepší v novém roce, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýden, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotogradka k dispozici. Ve photoshopu není problém upravit fotografie podle Vašeho přání. Přeji hezký večer Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotografka přímo z Prahy. Moc ráda Vám nabídnu svoje fotografické služby :) Ukázky fotografií včetně ceníku naleznete na mém webu. Přeji krásný den. Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby :) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráda zdokumentuji Váš svatební den. Podívejte se na mou práci ;-) a v případě dotazů jsem tu pro vás. Přeji hodně štěstí a lásky Edit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce najdete zde i na webu. Speciální úpravy fotek na přání je možné udělat i kdykoliv dodatečně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?