Fotograf na svatbu, 21.9.2019, Plasy

Dobrý den, sháním fotografa na celodenní focení svatby. Obřad bude v areálu kláštera v Plasích. Předem děkuji za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@misha852456 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@misha852456 Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, budeme moc rádi, pokud zavítáte i na naše portfolio. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotografuji. Veškeré informace najdete na mých stránkách:) Mějte krásný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@misha852456 Hezký den, máte zprávu, rád přijedu :)
Odpovědět
Článek se načítá
@misha852456 Dobrý den, Váš termín mám stále volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Veškeré podrobnosti naleznete na mých internetových stránkách. Zároveň Vám do zprávy zasílám nabídku. Děkuji, přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
-) Hezký den, termín mám volný, budu ráda, když mrknete na mé webovky :) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále ještě vybíráte svého fotografa na svatbu, přidám se i já velmi ráda s nabídkou :) Více informací jsem vám poslala do soukromé zprávy, pěkný den, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Srdečně Vás zdravím a rád nabídnu mé služby. Fotografování se mnou je vždy o lidech, denní okolo nich a hlavně o Vás. Pokud Vás má práce zaujme, rád poskytnu další informace, termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám stále volný. :) Na více fotek se můžete podívat na mé stránky. Jsem fotografem se zahraničními zkušenostmi nejen z kanadského Vancouveru, který kromě profesionálního volí i přátelský přístup, tak aby se během focení cítili všichni dobře. Ráda Vám zodpovím další otázky. Hodně štěstí se svatbou. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Díky všem, už jsem sehnala :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?