Fotograf na 4.8.2018, 3 km od Havlíčkova Brodu

Sháním svatebního fotografa na focení cca 3 hodiny (jen obřad + klasické focení po svatbě), obřad je ve 13.hod, venkovní - prosím o nabídky, protože původní fotograf na poslední chvíli odřekl, děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka_123 Dobrý den. 4.8. mám volno a svatbu Vám rád nafotím. Více informací máte v poště. Pokud máte zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, do HB to nemám daleko. V případě zájmu Vám zašlu cenovou nabídku. Hezký den Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Adélko, 4. 8. máme zatím volno a v Brodě budeme fotit rádi. Město a okolí známe dobře. Pokud by vás zaujaly naše fotky dejte vědět. Patrik a Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit Váše svatební okamžiky. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný, rád nabídnu své fotoslužby. Poslal jsem Vám zprávu. Pěkný den, Viktor Fiker
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?