Fotograf na 31.08.2018, Úvaly u Prahy

Profilova fotka
Dobrý den, sehnala bych zde svatebního fotografa na termín 31.08.2018, celá svatba se bude konat v Úvalech u Prahy. Předem děkuji za reakce a přeji všem krásný den. Klára D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Klárko, jsme z Prahy, takže kousek od vašeho místa :-). Pokud vás fotografie zaujmou, napište mi zprávu a domluvíme se. Přeji krásnou neděli, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv. Krásný zbytek neděle přeje Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto rád zachytím okamžiky Vašeho svatebního dne. Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Zalíbí-li se Vám mé fotky, neváhejte napsat. Zdraví Kuba Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mám volno a rád budu s Vámi spolupracovat. Pokud Vás moje práce osloví, dejte vědět. Díky Patrik Schöber.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Klaro, take se pridavam s volnym terminem. Kdyztak kouknete ke me na stranky pro vice informaci a pokud se Vam ma prace zalibi, urcite dejte vedet. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne, pokud by vás naše práce zaujala, rádi přijedeme. Informace naleznete na našem webu (více fotek také na FB). Máme to za rohem, jsme z Českého Brodu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, uvolnil se nám Váš termín. Na našich stránkách naleznete ucelené portfolio i veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, napište mi a určitě se můžeme domluvit :) Teri
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den! Pokud ještě nemáte vybráno z toho velkého množstí, mohu být k dispozici :) S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve vašem termínu mám zatím volno a ráda vám budu k dispozici :) Mrkněte na moje stránky nebo profil tady na bereme se a dejte kdyžtak vědět ;) Mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
@kajula88 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Úvaly mám "za domem". Nabízím dvě varianty focení: celý den/obřad a krátké focení po něm. Ukázky i informace najdete v mém profilu. Budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?