fotograf na 15.9.2018 severní Morava

22. čvc 2018160

sháním fotografa na termín 15.9.2018 jedná se o celodenní svatební focení

• Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby 🙂 Mé portfolio naleznete zde: facebook.com/dopitafoto
    Budu se těšit na případnou spolupráci, Dopita

• Dobrý den,
    Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím.
    Pro bližší informace o mě navštivte prosím mé internetové stránky.

Hezký den

Martin Hnátek

• Pěkný den,
     taky se přidávám s nabídkou a zasílám SZ.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
     termín máme volný.
    Rádi přijedeme.
    Nabídku posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Dobrý den,
    uvedený termín mám volný, rád nabídnu své fotoslužby. Poslal jsem Vám zprávu.

Pěkný den,
    Viktor Fiker

• Hezký den, váš termín mám zatím volný a ráda vám budu k dispozici 🙂 Mrkněte na můj profil nebo webovky a v případě zájmu se ozvěte 😉 Mějte se krásně, Karolina

• @luciferka86  Dobrý den, termín máme zatím volný. Více fotografií a informací najdete na webových stránkách ( svatební balíčky+ kontakt na mne). Hodnocení máme na facebooku. Přeji krásný den, Lenka

• Svatbu 15.9. rád nafotím. Pokud Vás zaujme moje tvorba, dejte vědět. Patrik

• Dobrý večer. Váš termín mám zatím volný. V případě zájmu se ozvěte 🙂
    Hezký zbytek dne, Dominik Jedlička

• Fotíme a natáčíme s manželkou. Rádi vám přijedeme zvěčnit váš jedinečný den:

• Jáá mám volno 🙂)

• @luciferka86
    Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotografuji Váš velký den D. Ukázky mé práce a další informace naleznete na mém profilu, nebo webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák

• Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.

• Hezký den,
    ráda vám nabídnu své služby. Ukázky na profilu, na webu i proklikem na FB. Ceny taktéž.

• Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. S pozdravem Michal Pleva

• Dobrý den , nabízím i já své služby na vaší svatbu

S pozdravem
    Pavel Zahálka

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Roman Šín
    Benešov
    Foto, Video, Dj´s, Moderátoři, Pronájem techniky
    Patrik Hácha
    Příbram
    Jsem fotograf s velkou vášní pro příběhy a emoce.
    Rád zachytím celý svatební den a odvyprávím tak celý příběh a vzpomínky na váš Den.
    Dopřejte si luxus v podobě krásných svatebních fotografií. Oceníte nejen osobní přístup, ale také výborné výsledky. Vaše důvěra je pro mně závazek 😉