Fotograf na 15.9.2018 severní Morava

sháním fotografa na termín 15.9.2018 jedná se o celodenní svatební focení
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby :-) Mé portfolio naleznete zde: facebook.com/dopitafoto Budu se těšit na případnou spolupráci, Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pro bližší informace o mě navštivte prosím mé internetové stránky. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, taky se přidávám s nabídkou a zasílám SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný, rád nabídnu své fotoslužby. Poslal jsem Vám zprávu. Pěkný den, Viktor Fiker
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, váš termín mám zatím volný a ráda vám budu k dispozici :) Mrkněte na můj profil nebo webovky a v případě zájmu se ozvěte ;) Mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
@luciferka86 Dobrý den, termín máme zatím volný. Více fotografií a informací najdete na webových stránkách ( svatební balíčky+ kontakt na mne). Hodnocení máme na facebooku. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu 15.9. rád nafotím. Pokud Vás zaujme moje tvorba, dejte vědět. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Váš termín mám zatím volný. V případě zájmu se ozvěte :-) Hezký zbytek dne, Dominik Jedlička
Odpovědět
Profilova fotka
Fotíme a natáčíme s manželkou. Rádi vám přijedeme zvěčnit váš jedinečný den:
Odpovědět
Jáá mám volno :))
Odpovědět
Profilova fotka
@luciferka86 Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotografuji Váš velký den D. Ukázky mé práce a další informace naleznete na mém profilu, nebo webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda vám nabídnu své služby. Ukázky na profilu, na webu i proklikem na FB. Ceny taktéž.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , nabízím i já své služby na vaší svatbu S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?