Fotograf MS kraj

Dobrý den , poptávám svatebního fotografa , již s nějakými zkušenostmi , prosím o náhled vaší práce spolu s cenou do komentáře nebo zprávy , děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Zkušeností mám myslím dostatek a rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné včetně cenových balíčků najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@zanet92 Dobrý den, mohu nabídnout své služby, ale záleží na datu. Více o mě a mé nabídce na mém webu. Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem svatební fotografka a mou práci můžete zkouknout na webu, IG nebo FB, kde je jsou nejnovější fotky z letošní sezóny 😉 V případě, že se vám moje práce bude líbit, ráda vám ceník zašlu na email. Hezký den! Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@zanet92 Krásný den. Ráda bych Vám nabídla své služby fotografky. V případě zájmu se klidně ptejte. Krásný den Stanislava
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Žanet, i já se připojím s nabídkou služeb, jen tedy nezmiňujete termín. Mrkněte na mé webové stránky a pokud vás práce osloví, tak budu ráda, když se ozvete 🙂 Mějte se fajn, Kačka 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 350 svateb za sebou. Podívejte se na fotky na webu a jestli se vám budou líbit , můžete mě oslovit ohledně ceníku S pozdrqavem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂 Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Žaneto a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
fotografa již mám rezervovaného děkuji 🙂)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?