Fotograf 2.9.2022 MS kraj

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na svatbu v termínu 2.9.2022. Budeme se brát na Těrlicku. Rozpočet na celodenní focení do 18 000Kč. Děkuji za tipy nebo případné nabídky. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzana2492 dobrý den, Vás termín mám volný a mohu nabídnout své služby. Vice o mě a mé nabídce najdete na mém webu. V případě zájmu mohu poslat více informací do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda dorazím. Nabídku s informacemi jsem Vám již zaslala do zprávy, budu se těšit na vaši odpověď, a kdyby Vás cokoliv zajímalo, pište 🙂 Krásný večer, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu a Instagrame. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a do rozpočtu se určitě vejdu 🙂 Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby. V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky nebo tady přes zprávy. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba na webu, ráda nafotím Vaši svatbu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Zuzano, váš termín mám volný a ráda tedy nabídnu své služby. Mou práci můžete kouknout na webu a nebo lépe na FB a IG. Mějte krásné dny! Michaela 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Těrlicko je mojí obíbenou lokalitou na svatební focení 🙂 Podívejte se, jestli Vás má práce osloví. Pěkný zbytek večera.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já posílám svoji nabídku , podívejte se na portfolio na webu a jestli vás zaujme, můžeteš mě oslovit S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzana2492 Krásný den. Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu se mrkněte na mé stránky a klidně se na cokoliv ptejte.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzana2492 Dobrý den, Pokud jste fotografa ještě nevybrala, tak bych vám rád nabídl i své služby. Zaměřuji se především na přirozené momentky, které podle mě svatební den vystihnou nejlépe. Podívejte se na fotky u mě na webu a pokud výs můj styl osloví, dejte vědět! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Zuzano a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?