Fotograf, Moravskoslezský kraj, 9.5.2020

Dobry den, hledame fotografa na spominany datum v Beskydech. Za pripadne ponuky vopred dakujem. Peter
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :) tento termín mám stále volný. Více fotografií a informaci o mne najdete na mých webových stránkách :) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem ze Zlínského kraje. Informace najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@svistovic Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@svistovic Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Moc rád za Vámi přijedu a nafotím Váš velký den. V případě zájmu se můžete podívat na moji tvorbu na mých stránkách,kde naleznete i ceník. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu, pokud se Vám bude líbit moje ukázka. Veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?