Menu Forum

Hledám fotografa - Moravskoslezský kraj, 20.6. 2015

17. lis 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mishamv
1
Registrovala se 16. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Opava.
  • Svatba byla 20. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
mishamv
1
Registrovala se 16. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Opava.
  • Svatba byla 20. června 2015
 Ahoj, hledám fotografa na svatbu 20.6. 2015, která se uskuteční v Trojanovicích emoticon a hledám někoho, kdo umí nápaditá aranžmá ;) Díky za nabídky emoticon
16. lis 2014 v 17:40  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@mishamv Dobrý den, dovolím si doporučit fotografy: Jana Vlčka (vlcekjan.cz, Opavsko) a nebo Michala Szydlowského (michalszydlowski.com, Ostravsko) či Ryszarda Perzynského (visual-studio.cz, Rožnov). Hezký zbytek dne. Martin Lysek emoticon
16. lis 2014 v 17:52  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@mishamv jsem Vám k službám...emoticon
16. lis 2014 ve 20:07  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Nabízíme své služby. Na všem se dá dohodnout. Více info na webu
16. lis 2014 ve 20:37  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Já doporučuju MICHALA KRUSBERSKÉHO! Fotky z naší svatby mám ve fotoblogu ;) Byli jsme nadmíru spokojeni - super přístup, příjemná cena a fotky jedna báseň!
16. lis 2014 ve 21:05  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš termín máme pro fotografické služby volný a rádi k Vám tak dorazíme! emoticon Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku s dalšími detaily. emoticon
17. lis 2014 v 09:54  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

@mishamv Dobrý den, váš termín mám zatím volný.
Můžete se pidívat i na mou práci zde na profilu nebo na www stránkách a pokud se vám zalíbí ozvěte se emoticon hezký den Lucka
17. lis 2014 ve 12:16  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
20. lis 2014 ve 13:21 • alesvitalik