Hledám fotografa - Moravskoslezský kraj, 20.6. 2015

17. lis 20146

Ahoj, hledám fotografa na svatbu 20.6. 2015, která se uskuteční v Trojanovicích 🙂 a hledám někoho, kdo umí nápaditá aranžmá 😉 Díky za nabídky 🙂

• @mishamv  Dobrý den, dovolím si doporučit fotografy: Jana Vlčka (vlcekjan.cz, Opavsko) a nebo Michala Szydlowského (michalszydlowski.com, Ostravsko) či Ryszarda Perzynského (visual-studio.cz, Rožnov). Hezký zbytek dne. Martin Lysek 🙂

• @mishamv  jsem Vám k službám...🙂

• Nabízíme své služby. Na všem se dá dohodnout. Více info na webu

• Sponzor fóra
  • Já doporučuju MICHALA KRUSBERSKÉHO! Fotky z naší svatby mám ve fotoblogu 😉 Byli jsme nadmíru spokojeni - super přístup, příjemná cena a fotky jedna báseň!

• Hezký den, Váš termín máme pro fotografické služby volný a rádi k Vám tak dorazíme! 🙂 Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku s dalšími detaily. 🙂

• @mishamv  Dobrý den, váš termín mám zatím volný.
    Můžete se pidívat i na mou práci zde na profilu nebo na www stránkách a pokud se vám zalíbí ozvěte se 🙂 hezký den Lucka

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Ahoj, dobrý den, vítejte 🙂 Dělám práci, která baví, fotím radost a štěstí. Spolu uděláme Váš den, skvělým na věky 🙂 Honza Dikovský svatební fotograf
    Jmenuju se Ondra a jsem svatební fotograf z Brna.
    Fotím s láskou, s citem a ohledem na jedinečnost každého z vás - dojedu kamkoliv, třeba i mimo hranice ČR. Stačí se ozvat (AJ,NJ) 🙂