Fotograf last minute - 25.2.2017 Praha

Dobrý den, v lednu jsme začali plánovat svatbu. Téměř vše už máme zařízené, jen fotograf nám schází. Najde se někdo s volným termínem? Moc děkujeme!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, napsal jsem zprávu @hanysas ;) mějte se skvěle a ať všechno vyjde, Petr Novák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout svoje služby. Rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@hanysas Dobrý den, rád nabídnu svou práci pokud Vás s partnerem styl focení zaujme, termín mám volný. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný:) Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu nás kontaktujte. Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín také zatím ještě volný ;) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, velmi ráda se stanu Vaší svatební fotografkou :) ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
@hanysas Dobrý večer, také se připojuji s nabídkou:) Pokud vás moje práce zaujme, dejte vědět. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Moc děkuji za všechny nabídky, ktré jste mi poslali. Vůbec jsem nečekala, že se mi jich tolik a tak rychle sejde! Času nazbyt moc nemám, ale i tak mi bude chvíli trvat, než se tím prokousám :-)
Odpovědět
@hanysas dobrý den píši vám zprávičku
Odpovědět
Profilova fotka
Mam jeste volno, hlasim se k službám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mé portfolio najdete na webu. Kdyby vás moje práce zaujala, ráda přijedu. Jsem z Prahy. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
hezky den, pokud jeste vybirate,tak budeme radi,pokud se podivate na nase webove stranky,kde naleznete vse dulezite. Hanka z HSphoto
Odpovědět
@hanysas máte zprávičku krásný den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?