Fotograf + kameraman 21.8.2021

Pěkný den, na 21.8.2021 hledáme fotografa s kameramanem. Svatba proběhne ve Zlíně, takže nejlépe někoho z okolí. Moc děkuji za nabídky! 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@pecinova_pavlina Ahojka, nahlédněte do mé www presentace, kde máte mnoho ukázek včetně ceníku. Na video mohu doporučit skvělé kluky z Jamax productions. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by Vám mohl nabídnout své služby, budu rád a bude mi potěšením být na Vaší svatbě. Jsem z jižní moravy, takže do Zlína to není úplně daleko. Mrkněte na web a v případě dotazů napište. Děkuji Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, mohu přijet z Hodonína. Sehnat si k sobě kameramana není problém, stačí jen specifikovat požadavky na styl a budget. Kontakty na vhodné kameramany pošlu během krátké doby. Termín mám volný, tak v případě zájmu o mé fotografické služby mě neváhejte kontaktovat a domluvíme podrobnosti. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, jsem fotografka ze Zlína, tento termín už Vaši svatbu nejspíš nestihnu, ale mohu doporučit jiné fotografy a kameramany z okolí Zlína. 🙂 Napíši Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlíno, pošlu zprávu. Patrik Schöber www.okemfotografa.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se, mám to kousek 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu Vám být k dispozici. V támu i s kameramanem. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy <3 Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web - Iva & Duc
Odpovědět
Profilova fotka
@pecinova_pavlina Dobrý večer, info posílám do Vaší pošty, odepište mi, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme a i natočíme Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Spolupracuji s kameramanem, tak je možné udělat balíček na míru jak potřebujete. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pecinova_pavlina Dobrý deň, písal som Vám správu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pecinova_pavlina Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda nafotím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v uvedený termín jsme pro vás k dispozici pro foto i video. Jsme z Uherského Hradiště, takže to nemáme k vám daleko. Navštivte naše stránky, najdete zde ukázky naší práce, informace i ceník. Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?