Fotograf/ka a kameraman/ka na 16.3.2019

Dobrý den, sháníme fotografa a kameramana na naši svatbu 16.3.2019 v Bohumíně. Raději bychom chtěli někoho z okolí, ale samozřejmě chceme najít někoho ideálního právě pro nás, tak budu ráda i za tipy z jiných okresů ;-) Focení bychom si představovali +-12 h , natáčení dle domluvy. Děkuji za nabídky i doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád Vám nabídnu naše služby. Podrobnosti Vám napíši do soukromé zprávy. S pozdravem Ondřej Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, předně blahopřeji ke svatbě :-) ráda bych vám nabídla svoji práci, termín mám volný a i když nejsem přímo z kraje, pořád to do Bohumína není z Jižní Moravy daleko. Takže pokud by se vám líbilo mé portfolio, budu ráda, když se ozvete. Přeji krásný prodloužený víkend, Míša :-)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, spolupracuji s kameramanem, do Bohumína to mám cca hodinku cesty. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Váš svatební den nafotím. Více informací včetně ceníku posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucikak Dobrý den, termín mám volný a Bohumín nedaleko, tak moc ráda přijedu a svatbu na fotím :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, take vampire nabízím své služby. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a více informací posílám v soukromé zprávě. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy a tento termín mám volný. Velmi rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabízíme foto a video + dlouhodobě sehraný tým:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín je k dispozici. V případě vašeho zájmu se budu těšit na spolupráci. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby ;) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili i natočili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, pokud se Vám bude moje portfolio líbit, budu ráda, když se ozvete. Žiji sice v Praze, ale původně jsem z Ostravy, kde trávím dost času, takže do Bohumína je to kousek . Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem z okolí, ale kdybych pro vás byla já ta pravá, určitě za vámi ráda přijedu ;) Mrkněte a dejte vědět, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
@lucikak Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?