Fotograf duben 2015

Dobrý den. Sháníme svatebního fotografa/fotografku na duben 2015.. Máte někdo nějaký typ? Podle kamarádek už jsme ve skluzu :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, to maj kamarádky pravdu. Já například ještě někerý z dubnových termínů volný mám. Obecně ale máte už výběr mírně omezený, takže neváhejte a co nejdříve fotografa, jehož práce Vás bude bavit, oslovte. Těch šikovných fotografů je dost, ale každý má trochu jiný styl, tak abyste si mohli vybrat.. Mějte se hezky. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, naozaj je na výber fotografa najvyšší čas :-) Ale "duben" máme zatiaľ voľný. Skúste pozrieť na naše portfólio na webových stránkach. Zdraví Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tak my naopak máme téměř plné letní termíny a jaro ještě poměrně volné. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji příjemné vybrání. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli své služby. Jsme dva fotografové, takže nám neunikne žádný moment Vašeho dne D. Mrkněte na naše stránky a pokud Vás naše práce zaujme, jistě se domluvíme. S přáním hezkého dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby ;) Přeji krásný večer Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Moc všem děkuji za nabídky a tipy tady i ve zprávách! Teď jen zjistit, která z těch všech vašich krásných prací, by se k nám nejvíce hodila ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zvedavka_1 Dobrý den, Váš měsíc duben mám prozatím zcela volný, budu ráda když se podíváte i na mou práci a v případě zájmu se ozvete. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i my máme ještě několik termínů v dubnu volných. Neuvádíte přesné datum a místo, ale pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se! Naši aktuální práci najdete na našem facebooku. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vás mile rád pozvu na kouknutí na mé práce a v případě zájmu o kontaktování. Více fotek na fb nebo na webovkách. Hezký den Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám taky nabídnul své služby, ale záleží na termínu Vaší svatby, nakolik několik dubnových sobot již mám obsazených. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa, vím, že není to snadné. Příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
V případě zájmu jsem Vám k dispozici.... ;) Fotky v profilu nebo na webu :) Mějte se... Martin
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn den, pozdě úplně není, máme také v Dubnu volné termíny. Předsvatební focení zdarma. V případě zájmu se ozvěte. Více info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme ještě volný :) Budeme moc rádi, když se podíváte na naši tvorbu na webových stránkách. Kromě usměvavé spolupráce nabízíme také široký výběr svatebních balíčků. Přeji hezký a usměvavý den :) LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud by se Vám líbila moje práce, také bych nabídla své služby :-) Ale chtělo by to přesnější termín...Krásný den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
@jensik @fotografkavhm Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok :) Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň :) 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den zvědavko :) záleží o který termín v dubnu máte zájem, ale ještě volné mám :) Více info. naleznete ve zprávách ;) Přeji krásný den, Vašek :)
Odpovědět
Zajímavé nabídky se jen hrnou, moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. V případě, že se Vám zalíbí můj styl, mě kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám svou nabídku, více fotek i rady fotografa pro nevěsty najdete na mém webu svatebnifoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s nabídkou mých služeb. Více mých fotografií na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Krásné dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
já mám duben zatím volný, ale hodně by záleželo, na jakém místě je svatba? Jelikož jsem neřidič a z Ostravy, tak můžu dojet v rámci moravskoslezského a Zlínkého kraje a kdyžtak do Brna nebo Prahy. Ceny mám od 3900,- P.S: Myslím si, že není až tak pozdě na domlouvání fotografa :o) Konkurence je v tomto oboru celem velká, navíc vždy je možnost oslovit uměleckou školu, co učí fotografy, ti to nafotí třeba i na film a někteří celkem levně, páč jsou to studenti :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, budeme moc rádi, když se podíváte na náš web :) duben máme ještě stále volný. Nabízíme širokou škálu svatebních fotobalíčků, ze kterých si vybere každý.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, pokud se podíváte i na moji práci. Přestože už se nyní rezervují termíny na příští rok, duben naštěstí není tak exponovaný. Kam se hrabe sobota 6.6. To už jsem odmítal čtyři svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte do fotek:) Jsem k dispozici. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@zvedavka_1 loni jsem v dubnu měla 2 svatby a bylo snad nejkrásnější počasí, dobrá volba:-) já mám volno také.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?