Fotograf duben 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den. Sháníme svatebního fotografa/fotografku na duben 2015.. Máte někdo nějaký typ? Podle kamarádek už jsme ve skluzu :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Děkuji Vám všem za nabídky, už máme vybráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Váš den "D" zvětšníme :) Ceník najdete na našem profilu nebo webových stránkách. David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejste ve skluzu ... fotografů, nebo těch co si to o sobě myslí, je hrozně moc ... vždyť se na to podívejte :) mějte se fajn René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Pokud je vám styl fotografií blízký a chcete mít fotografie této kvality obraťte se na mě s vašimi požadavky. Vše zvládnete hravě. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@blik Chlape, vy jste mě pobavil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?