Fotograf Brno 26.9.2015-mate jeste volny termin?

Zobraz úvodní příspěvek
Dobry den, hledame fotografa na celodenni foceni na svatbu 26.9.2015 v Brne. Nase predstava je hlavne zachyceni emoci jak nasich, tak i nasich hostu. Jedna se o vetsi svatbu (75 lidi). Chteli bychom jiz zachytit ranni pripravy, obrad a taky i zacatek zabavy (tim padem minimalne 12 hodin foceni). V Brne jeste o foceni predstavu nemame, jedinym jasnym je mit fotky i s vyhledem na Spilberk a panorama Brna ;) Dekujeme za nabidky a budeme se tesit na spolupraci
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, Brno není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?