Fotograf Brno 26.9.2015-mate jeste volny termin?

23. bře 201625

Dobry den, hledame fotografa na celodenni foceni na svatbu 26.9.2015 v Brne. Nase predstava je hlavne zachyceni emoci jak nasich, tak i nasich hostu. Jedna se o vetsi svatbu (75 lidi). Chteli bychom jiz zachytit ranni pripravy, obrad a taky i zacatek zabavy (tim padem minimalne 12 hodin foceni).
V Brne jeste o foceni predstavu nemame, jedinym jasnym je mit fotky i s vyhledem na Spilberk a panorama Brna 😉
Dekujeme za nabidky a budeme se tesit na spolupraci

• Dobrý den,
    Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography

• Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Moc ráda zachycuji emoce a momenty, fotím lidi takoví, jací opravdu jsou. Podívejte se na můj web, najdete tam více informací o mně i mé tvorbě. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv či na e-mail, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola

• Dobrý den,
    tento termín mám volný a byť nejsem z regionu, rád případně dorazím.
    Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat.
    Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny..

Pěkný den a klidné přípravy!
    Jan Berghauer

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, posílám vám nabídku do pošty, hezký den Vlasta Jáchim

• Dobrý den Katko, Váš termín mám volný.

Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo v odkazu pod tímto textem.

S pozdravem, Honza.

• Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný 😉

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík

• Dobrý den,

termín máme ještě volný a jsme přímo z Brna. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
    LUMA PHOTO

• Dobrý den, váš termín máme také zatím volný a rádi vám nabídneme naše služby. Jsme z Brna, ceník zasíláme do vaší interní pošty.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi

• Dobrý den,

Váš termín máme prozatím volný. V Brně fotíme poměrně často (jsme z Kroměříže). Více informací o nás, svatební balíčky a jejich ceny, naši aktuální fototvorbu najdete na našem facebooku. Web právě aktualizujeme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se 😉

Filip a Linda

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, tento termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na mé ostatní fotografie na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

• Pěkný den Katko,

moc zdravím z Brna 🙂. Do interní pošty Vám posílám nějaké info 🙂.

• Pěkný den,
    dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše probereme, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií.
    Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé).

Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka

• @katkaprochi  jsem Vám k službám. ráda dojedu.

• Sponzor fóra

• Dobrý den, poslali jsem Vám zprávu do interní pošty.

Pěkný den Kamila&Jan

• @jensik   Dobrý deň, chcem Vás poprosiť do budúcna, aby ste do fóra pridávali max. 3 fotografie. Chceme, aby diskusie boli čo najviac prehľadné, aby každý hneď našiel to, čo potrebuje. A budeme, samozrejme, radi ak sa na tom budete podieľať spolu s nami 🙂
    s pozdravom
    4nets team

• Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Rád Vám svatbu nafotím. Veškeré informace v mém profilu a zejména na webu.
    spamovat diskuzi obrázky nehodlám🙂
    Těším se na spolupráci
    Tomáš Wolf

• Písala som Vám pred časom správu s ponukou. Vidím ju ako neotvorenú. Tak ak ešte fotografa náhou nemáte, skúste pozrieť, či sa vám moje fotky páčia. Prajem pekný deň.

• Dobrý den, termín mám volný a budu rád podíváte-li se na mé portfolio.

• A ode mne zprávu nemáte, protože jak vidno těch fotografů už bylo tak akorát dost 😃 Přeji hlavně ať se Vám nejen ve svatební den vše daří a máte krásné vzpomínky.
    Lukáš

• Dobry den Váš terminek mam zatim volny 🙂

Pokud Vás má prace zaujala -napište, jsem Vám k dispozici - neni pro mne problem kamkoliv dojet.
    Osobni schuzka v místě obřadu a smlouva samozřejmostí. 😉

Preji klidné a pohodové připravy
    S přátelským pozdravem Blahová

• @blahowicz  Tohle vlákno je rok starý, 24.9.2015 asi volno nemáte 😉 Úplně jsem na to koukal co to tady vyskočilo a kdo že to má svatbu v pondělí 😃

• Dobrý den, ano máme volný termín... AMAKA

• Dobrý den,
    koukněte i na mé fotografie🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Jsem absolventkou fotografické školy a nabízím fotografování Vašeho svatebního dne s citlivým a individuálním přístupem za příznivou cenu.