Fotograf a kameraman - okres Nový Jičín 25.9.2021

Dobrý den, poptávám fotografa a kameramana na 25.9.2021 - Nový Jičín. Předem děkuji za Vaši ukázku a cenovou nabídku. V.N.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby. V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky a na všem se domluvíme. 🙂
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný, Nový Jičín nedaleko, spolupracuji s kameramanem a k dispozici mám i fotobudku. Podívejte se prosím na moje práce a pokud se Vám budou líbit, rád přijedu i s kameramanem a Vaši svatbu nafotíme a natočíme. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín mám stále volný a kameramany ráda doporučím - zasílám vám zprávu s podrobnostmi. Mějte se krásně a budu se těšit na odpověď Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Věřím, ze mohu pomoci s fotografiemi či videem - druhou část mohu doporučit 🙂 Koukněte na muj web a třeba vám to padne do oka
Odpovědět
Profilova fotka
🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mám i několik dobrých/prověřených kameramanů se kterými spolupracuji. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný 🙂 Na mou práci můžete kouknout tady na webu Pokud se vám mé fotky zalíbí, neváhejte napsat nebo zavolat, ráda s vámi vše proberu. Hezký den! Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud Vás zaujme na mých stránkách tvorba a cenové balíčky, ráda přijedu nafotit Váš svatební den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@arulazy Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi poskytneme naše služby- foto i video. Váš termín máme stále volný. Tak pokud jste ještě nevybrali, budeme rádi, když se podíváte na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujete. S pozdravem, Mirka a Petr Čočkčovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den 🙂 Ráda bych vám nabídla své služby fotografa ci kameramana 😉 Koukněte na www.anezkaaubrechtova.com a třeba vám to padne do oka! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@arulazy Hezký den, máte od nás SZ. Mějte se Dvořákovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád bych vám nabídl své služby. Více informací najdete v profilu kde také najdete odkaz na mé webové stránky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?