Fotograf a kameraman, 24.8.2019 v Horních Bludovicích

Zdravím všechny, hledám šikovného fotografa a kameramana. Svatbu budeme mít v Horních Bludovicích. Focení a natáčení bychom chtěli od příprav až minimálně po první tanec. Najde se tu někdo takový? :) Prosím info o ceně a ukázky práce. Moc děkuji. :)
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný, na Ostravsko cca hodinu jízdy a tak pokud se Vám bude moje práce líbit, rád vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád přijedu. Nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám svoji nabídku do soukromé zprávy. V případě zájmu se můžete podívat na mé stránky . Přeji Vám krásný den. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, tak moc ráda přijedu a svatbu nafotím :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul mé služby, jako fotograf. Pro bližší informace o mě prosím navštivte moje webové stránky. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte prosím i na mé webové stránky. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedeme:) Nabízíme foto a i video + sehraný tým. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a kameramana ráda doporučím :). Mrkněte na můj web a pokud Vás zaujme, budu ráda, když se mi ozvete, s přáním hezkého večera, Katka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Jsem schopna zajistit též služby kameramana a vizážistky. Simona ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?