Fotograf a kameraman 27.8.2016 Praha - východ

Dobrý den, hledám fotografa a kameramana na svatbu 27.8.2016 v Praze - východ, Kostelec na Černými lesy, Doubek (Říčany). Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@silhavakatka Dobrý den, tento termín máme zatím volný, můžeme přijet jedním autem, jak kamera tak foto. natáčíme profi technikou ve full hd kvalitě, jezdíme po celé republice a ceny máme přijatelné pro všechny. Děláme kvalitně a vše je na domluvě. Info Vám posílám do vaší pošty. Zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a budeme rádi, pokud budeme moci být součástí vašeho velkého dne D :-) . V případě zájmu nabízíme navíc zvýhodněné balíčky i pro vizážistické a fotografické služby (2 fotografové) jako celek.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Můžu nabídnout i kameramana. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
@silhavakatka Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím. Termín 27.8. mám volný. Nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji krásný den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše datum mám zatím volné a budu rád když Vás zaujmu. :) Díky Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš svatební termín mám zatím volný. pokud se Vám bude líbit má tvorba, ozvěte se. Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@silhavakatka Volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Doporučuji z vlastní zkušenosti fotografy HSphoto (vždy fotí ve dvou!) a kameramana Jana Trnku - najdeš i zde mezi profesionály.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ano , ráda vám vaši svatbu vyfotografuji. Jsem profi fotogarfka, nikoliv jen víkendová :-) Budu ráda, pokud se ozvete a osloví vás webgalerie na stránkách. Krásný den Mirka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?