Fotograf 12 000,-Kč

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Nejsem blázen, když chci dát za fotografa 12 000,- Kč za 10 hodin co bude na svatbě??? nebo je to běžná cena?
Odpovědět
Profilova fotka
A tak snad ještě pár slov, abyste byli v obraze. Zakázky primárně získávám jinak a jinde, než na beremese, natož pak na fb. A druhá věc - že si nemohu říct takovou částku - já si především nepotřebuju a nechci říkat takovou částku. Viz. výše... Nebuďtě naivní, myslíte si, že tohle je skutečně celý můj profesní život? Ale prosím vás...
Odpovědět
Profilova fotka
@davidkorsa Davide, Vám by lidi za focení zaplatili víc peněz, ale vy to nechcete - jste samaritán, co si dobrovolně ukrojí ze zisku... a proto jednoznačně palec nahoru! :-D
Odpovědět
@davidkorsa Davide, to se ani nedivím, když se tu prezentuješ tak, jak se prezentuješ ;-) Jinak klobouk dolů, já tedy podnikám kvůli zisku, ale čest výjimkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co štve mě, proč jsem se vůbec vlastně do nějaké diskuze zapojil, jsem psal od začátku. Přemýšlím, co motivuje vás k tomu, abyste mě neustále vraceli do do něčeho, co přestalo být diskuzí někdy předevčírem...
Odpovědět
Profilova fotka
@symcca Podnikat kvůli zisku? Ale fuj :-D Já třeba podnikám zásadně pro blaho všech lidí kolem a vzít si víc peněz když můžu? Bože to nikdy!!! :-D
Odpovědět
@limda Zamyslím se nad sebou, slubuji!! :-D
Odpovědět
@limda @symcca Ale děvčata! Já také podnikám samozřejmě zcela a pouze pro radost lidem kolem mě a když mě občas podarují nějakou malou almužnou, tak jsem velmi ráda, ale říct si víc? Bůh chraň! ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
@davidkorsa no tak hlavne a především si tuto diskuzi může najít přes Google kdokoliv, kdo o Vás bude shánět reference....a nemusí to být klient přímo odsud...
Odpovědět
Profilova fotka
missing the point...
Odpovědět
@davidkorsa vy toho missingujete víc
Odpovědět
Ostrava - My jsme měli fotografa na celý den za 6.000,- a s fotkami i přístupem fotografa (Michala Krusberského) jsme byli nadmíru spokojeni. K narozeninám jsem pak od manžela dostala focení od toho samého fotografa, takže budu mít i jiné pěkné fotky než ve svatebních šatech.. Už se na to moc těším, právě vybírám lokalitu a asi zvítězí Dolní oblast Vítkovic.. Ale to až po Colours of Ostrava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě doporučuju prohlednout fotky ze svateb, třeba celé album tak jak bylo odevzdáno, mnoho fotografů má na webu jen výcuc a je pak těžké si udělat představu. Také nepodceňte setkání, zjistíte jak si sedíte a uajsníte si detaily. Je dobré si i zjistit jakou techniku s sebou poveze a zda vozí náhradní foťák, případně zda má domluveného jiného fotografa pokud by se něco stalo a nemohl na svatbu dorazit. Pak jěště googlit reference od ostatních:) A pak zjistíte, jestli jeho cena, je ta kterou za to chcete dat a zaslouží si jí:)
Odpovědět
Článek se načítá
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?