Menu Forum

Fotograf 12 000,-Kč

11. črc 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

A tak snad ještě pár slov, abyste byli v obraze. Zakázky primárně získávám jinak a jinde, než na beremese, natož pak na fb. A druhá věc - že si nemohu říct takovou částku - já si především nepotřebuju a nechci říkat takovou částku. Viz. výše...
Nebuďtě naivní, myslíte si, že tohle je skutečně celý můj profesní život? Ale prosím vás...
2. črc 2014 v 10:06  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
 @davidkorsa Davide, Vám by lidi za focení zaplatili víc peněz, ale vy to nechcete - jste samaritán, co si dobrovolně ukrojí ze zisku... a proto jednoznačně palec nahoru! emoticon
2. črc 2014 v 10:14  •  www.jiriludvik.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
symcca
10
Registrovala se 16. března 2011 na beremese.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
symcca
10
Registrovala se 16. března 2011 na beremese.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 22 přátel.
 @davidkorsa Davide, to se ani nedivím, když se tu prezentuješ tak, jak se prezentuješ emoticon Jinak klobouk dolů, já tedy podnikám kvůli zisku, ale čest výjimkám emoticon
2. črc 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

(Před 2 lety)

Co štve mě, proč jsem se vůbec vlastně do nějaké diskuze zapojil, jsem psal od začátku. Přemýšlím, co motivuje vás k tomu, abyste mě neustále vraceli do do něčeho, co přestalo být diskuzí někdy předevčírem...
2. črc 2014 v 10:57  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
 @symcca Podnikat kvůli zisku? Ale fuj emoticon Já třeba podnikám zásadně pro blaho všech lidí kolem a vzít si víc peněz když můžu? Bože to nikdy!!! emoticon
2. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
symcca
10
fotoportrét
fotoportrét
symcca
10
 @limda Zamyslím se nad sebou, slubuji!! emoticon
2. črc 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leninka88
1
Registrovala se 20. února 2014 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků.
  • Svatba bude 30. října 2017
    Spojené království
fotoportrét
fotoportrét
leninka88
1
Registrovala se 20. února 2014 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků.
  • Svatba bude 30. října 2017
    Spojené království
 @limda @symcca Ale děvčata! Já také podnikám samozřejmě zcela a pouze pro radost lidem kolem mě a když mě občas podarují nějakou malou almužnou, tak jsem velmi ráda, ale říct si víc? Bůh chraň! emoticon emoticon emoticon emoticon
2. črc 2014 v 15:03  •  Svatba bude v říjnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
 @davidkorsa no tak hlavne a především si tuto diskuzi může najít přes Google kdokoliv, kdo o Vás bude shánět reference....a nemusí to být klient přímo odsud...
2. črc 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

(Před 2 lety)

missing the point...
2. črc 2014 v 15:28  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancakr
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
jancakr
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rychnov nad Kněžnou.
 @davidkorsa vy toho missingujete víc
10. črc 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Ostrava - My jsme měli fotografa na celý den za 6.000,- a s fotkami i přístupem fotografa (Michala Krusberského) jsme byli nadmíru spokojeni. K narozeninám jsem pak od manžela dostala focení od toho samého fotografa, takže budu mít i jiné pěkné fotky než ve svatebních šatech.. Už se na to moc těším, právě vybírám lokalitu a asi zvítězí Dolní oblast Vítkovic.. Ale to až po Colours of Ostrava emoticon
11. črc 2014 v 07:22  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

Foto a video - Region Praha
30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

Foto a video - Region Praha
30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

Určitě doporučuju prohlednout fotky ze svateb, třeba celé album tak jak bylo odevzdáno, mnoho fotografů má na webu jen výcuc a je pak těžké si udělat představu. Také nepodceňte setkání, zjistíte jak si sedíte a uajsníte si detaily. Je dobré si i zjistit jakou techniku s sebou poveze a zda vozí náhradní foťák, případně zda má domluveného jiného fotografa pokud by se něco stalo a nemohl na svatbu dorazit. Pak jěště googlit reference od ostatníchemoticon A pak zjistíte, jestli jeho cena, je ta kterou za to chcete dat a zaslouží si jíemoticon
11. črc 2014 v 08:45  •  www.say-chees.com  • Odpověz  •  To se mi líbí