Fotograf - 11. 6. 2022 - Letohrad (Ústí nad Orlicí)

Dobrý den, sháníme fotografa na naši svatbu v areálu kousek od Letohradu. Oba se neradi fotíme a tak hledáme někoho, kdo s námi bude umět trochu pracovat. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a ráda bych Vám nabídla své služby. 🙂 V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky nebo tady do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,koukněte ke mně!😊 Moc ráda Vám svatbu nafotím a věřím,že pro Vás focení se mnou nebude náročné a užijete si to 😊 Nikča
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@danca89 Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Přeji Vám krásný den, mám mnoholeté zkušenosti s fotografováním reportáží a portrétů, tím pádem i s dokumentováním svateb, takže pokud budete mít zájem, bude mi potěšením vás poznat a fotografovat. S úctou, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Dančo a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?