Fotograf, 1.6.2019, Nový Jičín a okolí

Někdo prosím nějaké tipy na svatebního fotografa/fotografku v Novém Jičíně a okolí? 😊 Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@maar_tulina Dobrý den, termín mám volný a moc ráda svatbu nafotím. Bydlím kousek od Valašského Meziříčí, takže NJ mám kousek :-) Více info zasílám v soukromé zprávě. Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký večer Robin.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám zatím volný a pokud se Vám budou fotky ode mě líbit, rád Váš svatební den nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv, přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a posílám nabídku do soukromé zprávy. Pokud se budou moje fotky líbit, dejte vědět. Mějte se krásně Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete. Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím, do Nového Jičína, co by kamenem dohodil :). Veškeré informace a další ukázky mé práce naleznete na mých webových stránkách. Budu se těšit Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, pokud se Vám bude moje portfolio líbit, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@maar_tulina Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?