Foto 9. 9. 2023 Bobrovník u Jeseníku

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografku či fotografa na svatbu 9. 9. 2023 na Bobrovníku u Jeseníku. Budeme moc rádi za všechny nabídky či doporučení. Přeji všem hezký den Dominik Jaroň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Vás poznám a můžeme se pobavit o Vašich představách. S Pozdravem Daniel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji 🙂 Váš termín mám ještě volný a k Jeseníku často jezdívám a nemám to daleko! Když by vás zaujal můj přístup k focení, tak dejte vědět a rád se domluvím. Zdravím, V.
Odpovědět
Profilova fotka
@dominik_jaron Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@dominik_jaron Již fotografa máme, děkujeme za vaše nabídky. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nemáte ještě fotografa, kameramana, DJ či třeba fotokoutek s tiskem na svou svatbu? Napište 🙂 Videa: https://bit.ly/3oy4OPU 🎥 E-mail: info@tomasmichna.com 📩 Web s ceníkem: www.TomasMichna.com/cs 💰
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?