Máte tip na krásné šaty pro družičky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, mám velkou prosnu. O víkendu jsem si dohodla, že mi za družičku půjde moje 18ti leté sestřenice. Takže ted musím vymýšlet v čem půjde. Mám představu nějakých úplně jednoduchých šatů. NE princeznovské. Te dnevím, zda má mít stejnou barvu jako já svatebních a nebo jinou. Svatbu chceme mít oranžovo - smetanovou ( kytky oranž kaly a jídelní tabule také do oranž ) Já mám šaty smetanové - krémové. Nemáte někdo nějaký typ na krásné šatky pro družičky ??? Díky moc.
Odpovědět
kajsav: to je mazec tak málo??? asi si nedovedou představit, že to dítě to mělo jenom jeden den a většinou ne celej... to by mě docela dostalo... ]-( taky si myslím, že těch 1000kč je akorát... tý mí prdolíně to fakt sluší... vyzkoušely sme asi patery, ale jelikož je hodně hubenoučká jen tak jí něco nepadlo.. nakonec sme vybraly ve svatebním centru adina a ve čtvrtek tam jdeme aby jí je upravyly přesně na míru.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ono zalezi kolik druzicek chce clovek oblect, ja mam 5, ale jedna uz je spise slecna, tak jsem ji poridila saty jine, ale pro mensi holky stejne, asi bych si nemohla dovolit dat 4-5 tis. jen za pujceni... navic ani technicky by to nebylo mozne, druzicky prijedou jen den pred svatbou... platim to ja, ale zas nehodlam davat majlant a po svatbe nemam cas se starat o prodej v bazaru... na ebay se daji sehnat pekne nove satky radove za 600-700 i drazsi, ale proste zalezi na situaci a vkusu... madanka> oprav si v albu shody, vypada to jako by sis brala zenskou :-N
Odpovědět
nevestinka2010: jaký shody??? ]-( ]-( i v albumu máme jarda a martina... nepřijde mi že je Jarda ženský jméno ]-( a na fotce sem vyfocená z dcerkou
Odpovědět
Profilova fotka
v textu myslim, tvrde y ve shode podmetu s prisudkem... ale neber to ve zlem, jen to proste vypada divne
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
ahojky holky, myslíte že bude hloupe když moje 2 dospěle družičky budou mít každa jine šaty, jak material tak i střih jen barva bude fialova. Ony stejne šaty nechtějí ale já je za družičky chci. Tak nevim jestli to mám řešit nebo je nechat ať si každá veme v čem se cítí dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
@kudelkabudouci ne vubec to hloupe neni, prave naopak to celkem prichazi do mody, kdybych mohla vratit cas tak to na 100% udelam taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kudelkabudouci já si myslím,že když budou mít stejnou barvu a jiný střih bude to naopak vypadat moc dobře,aspoň nebudou dle šablony ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda že si to nemyslim sama :) jen jsem zvědava jak se na to budou tvářit hosté :D
Odpovědět
@kajsav: Mohla bych se prosím zeptat, z kterého USA obchodu byly Tvoje šaty pro družičky a jak se pohybují cenově? Sháním zajímavé šaty v jemné zlaté barvě, za rozumnou cenu a s dodáním do měsíce, ale bohužel zatím nejsem moc úspěšná. Díky moc předem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@summerblue šaty pro družičky stály všechny troje 2700,- a kupovala jsem je od jedné holky na aukru, takže ne přímo z eshopu. Původem byly šaty zakoupeny v UK ;-)
Odpovědět
@kajsav: díky za info :)
Odpovědět
Prosím o pomoc: Neviděla jste některá náhodou nějaké pěkné šaty pro svědkyni a družičky ve zlaté/bronzové barvě? Většina internetových obchodů v USA/UK má dodací lhůtu min. 8 týdnů a já bych potřebovala šaty první týden v srpnu. Třeba jste některá viděla něco zajímavého. Předem děkuji za pomoc :)
Odpovědět
Článek se načítá
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?