Družičky a svědkyně - šaty

Nevěsty, jak je to s šatama svědkyně a družiček? Budeme mít svatbu červeno bílou-nebo kombinace červené a cerne Jake saty by mela mit svedkyne? kratke nebo dlouhe? jake saty by meli mit druzicky?(saty nebudou mit stejne) jen se asi shodnou na barve a take nevim zda kratke nebo dlouhe nebo sladit vsechny tri, bud kratke nebo dlouhe saty
Odpovědět
My družičky mít nebudeme, tak tohle nemusíme řešit :-) Ale asi to je o domluvě. Jestli chceš, aby družičky měli stejné šaty, případně stejnou barvu, tak se domluvte :-) Není nic horšího (podle mě), než lítat po obchodech a shánět určité šaty :-) A u svědkyně to je podle mě víceméně jedno. Asi záleží na tom, zda je obřad na matrice, na louce či v kostele :-) Podle místa bych zvolila šaty.
Odpovědět
Máme svatbu do barev mentol - sv. růžová a bílá. Mám 2 družičky a obě mají stejné šaty, krátké a sehnaly na aliexpressu za pár korun a sedí jim (mentolové) :) A moje svědkyně má dlouhé šaty (růžové). Ale myslím, že je to pravdu na tom, jak se domluvíte :)
Odpovědět
Mi budeme mít takyé červeno bílou a družičky smládenci máme sladěny stejně s šatama a kravatama, a svědkyně nechávám volnou ruku zda dlouhé šaty či krátké ale nesmí mít bílé a musí tam mít doplněk nebo popř. šaty v červené
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?