Dárky pro hosty - dilema

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím... Máme tady takovou debatu s přítelem... Objednali jsme laserem vyřezané ptáčky z dřevotřísky a budeme na ně razit naše jména a každý host to bude mít na židli jako takovou drobnost na nás a naší svatbu... Pak fotokoutek bude s instaxem s tím, že si můžou udělat i fotky pro sebe... No a teď ten bod zlomu... Já chci ještě každému páru/rodině/jednotlivci (když bude sám) dát solničku a pepřenku ve tvaru ptáčků... Přítel to odmítá, že je to zbytečné, že by už nic nedával a, že každý ma doma tyhle věci a že zrovna já, která řeší doma každou dekoraci nemůžu někomu dávat něco a čekat, ze to budou používat, že to taky můžou hodit někam do kouta, protože už toho maji a nebo se jim to designově nehodi nebo nelíbí, takže jsou to podle něj vyhozene peníze (cca 2 az 3 tisíce)... Ptám se, kolik "dárků" "upominek" máte v plánu vy a jak byste řešili tohle dilema? P.s. když si postavim hlavu, tak to bude po mém, ohledně svatby je chlapovi vice méně všechno úplně jedno, hlavně aby si určil co bude v cateringu a z čeho bude dort 😅 je flegmoš, ne že mě rozmazluje, ale velká svatba je hlavně můj sen, on by se nejraději bral ve 4 na úřadě... Ptáci to jsou proto, že budeme Vrabcovi 😊 díky za rady
Odpovědět
Taky nechápu smysl jakýchkoli dárečků pro hosty… nic jsme neměli a určitě to nikomu nechybělo. Hlavní bylo, že se dobře najedli, pobavili, zatančili to je přece už takový “dárek” ne?😄 ale jo jednou jsem viděla na svatbě svatební noviny, které byly super a máme je doteď 🙂
Odpovědět
Dává se výslužka. O dárečkách čtu poprvé. My budeme mít pro hosty svatební noviny které si vezmou domů.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlabuchta no možná tak v pravěku se dávala vejslužka ale neva
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
https://www.beremese.cz/magazine/orig... Ja timto si dovolim uzavrit diskuzi odkazem na clanek tady na beremku:"Podstatou výslužky je poděkování novomanželů. Dárky pro svatební hosty jsou formou drobného daru svatebčanům za to, že při nich stáli a podpořili je na začátku jejich společného života." "V minulosti to bylo jednoduché, každému ze svatebčanů se přichystala výslužka v podobě papírové krabičky s koláčky, v lepším případě vám ještě přibalili i nějakou lahvičku vínka, pokud zůstala. Dnes je však možnost být jedinečným a darovat originální dárky pro svatební hosty, kterými je náležitě uctíte a dáte jim najevo, že vám na nich záleží." 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@jenproinspiraci říká někdo kdo tady vykrikuje něco o problémech s rozpočtem a rozdmychava sto let starou diskuzi? Tak to jo 😘
Odpovědět
Profilova fotka
Každý to ma jinak a taky podle finančních možností. My budeme dávat každému na místo kde budou sedět na stůl miničokoladky. Ale byla jsem na ruznych svatbách a na jedné jsem dostávali víno,na další skleničku medu a na další skleničku marmelády.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Bohužel jsme se při plánování svatby dostali na částku cca 650 000 kč a to se nám zdálo už přehnáné číslo. Čistě z nějaké psychologické hranice jsme si nastavili plovoucí limit kolem 500 tis. Jinak pro inspiraci, pro ostatní jsme zvolili nakonec láhev vína a moštu ve stylizované krabici a pár zákusků pro ty, kteří to budou chtít, takže asi jen taková klasika. Je pravda, že hmotných dárků jsme na svatbách posledních let dostaly nespočet a všechny se dali někam do šuplíku.
Odpovědět
Profilova fotka
@jenproinspiraci jezis na tvůj názor jsme všichni čekali 🤦 hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mrkněte na naše video ohledně dárků pro svatebčany! 😉 😉 https://elody.tv/videa/navody/darky-p...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Také se nám stalo,že dost lidí dárek na stole nechalo. Měli jsme malé lahvičky slivovice A jak píšete, už budete mít dárek tu dřevotřísku. Za mě už bych nic jiného nedávala.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Pohádali jsme se i o dárky pro hosty. Nevidím smysl to dělat. Možná se to během soutěže povede, ale mělo by to být něco vtipného, ​​vhodného do soutěže, možná má někdo jiný stejný názor.
Odpovědět
Článek se načítá
@sbeny Jaká soutěž? Kdo se pohádal?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?