Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

zdenka2012 Neaktivní

Svatba byla 8. září 2012 Region Jindřichův Hradec  • 

Hudba Bc. Vítězslav Bílý - DJ Vitamin - Vítku, děkujeme za skvělou hudební atmosféru, kterou si na naší svatbě vytvořil. Nejen, že jsi nám dodal skvělou muziku, ale i pozitivní náladu svými vtipnými komentáři a aktivním moderováním. I Tvou zásluhou se naše svatba vydařila na jedničku. Nemohli jsme si zvolit lépe. Vítka mohu upřímně doporučit . Je s ním výborná spolupráce. Má proaktivní přístup, ale přitom vám nic nenutí. Hodně nám záleželo na hudbě, jelikož ta tvoří podstatnou část celé večerní zábavy. Pokud vázne hudba, vázne zábava a celý večer se pokazí. Tak jsme pečlivě zvažovali, koho vybrat. Musím uznat, že DJ Vitamin byl trefa do černého.
Ubytování Hotel Artaban, Žirovnice - Hotel Artaban mohu doporučit. Je to hezký hotel s moderním vybavením, příjemným personálem a výtečnou kuchyní. Snažili se nám maximálně vyjít v našich požadavcích vstříc. Hledali jsme hotel, kde lze zkombinovat hostina, večerní zábava a ubytování. Nechtěli jsme, aby jsme řešili večer převoz hostů a zajišťovali řidiče.
Fotograf Kateřina Zvolánková FOTOGRAFIE - Katka je velice příjemná, kreativní a sympatická. Spolupráci s ní jsme si velice užili. Na vyhotovení fotek jsme si sice museli nějakou dobu počkat. Nicméně čekání se vyplatilo a odměnou nám byly skvělé, originální fotky, které jsou naší chloubou :-). Děkujeme, Katko!
Svatební prsteny Zlatnictví Mádr - Snubní prsteny jsme si nechali vyrobit na zakázku ve zlatnictví Mádr. Chtěli jsme něco originálního. Něco s čím se běžně nesetkáme. Z tohoto důvodu jsme si vytvořili návrh snubních prstenů sami. Zlatnictví Mádr je rodinný podnik. Mají skvělý přístup. Jsou to "profíci", kteří svému řemeslu rozumí. Žádní prodavači kroužků uříznutých ze zlatých trubek. Spolupráce s nimi byla příjemná a bezproblémová. Snubní prstýnky byly vyrobené přesně podle našich představ. Určitě ráda v budoucnu opět využiji jejich služeb a nechám si u nich vyrobit nějaký další originální šperk.
Tento fotoblog je zatím prázdný.
zdenka2012
Registrace: srpen 2013
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0