Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

zazulka NEAKTIVNÍ

Svatba byla 8. srpna 2009 ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem  • 

 • ... dokonalé, plné lásky a smíchu ...

  Ráno jsem měla už ve čtvrt na šest vyspáno.Naštěstí se mi ještě podařilo na chvíli usnout, vstávala jsem v sedm. V 7,45 mě vyzvedla Gabča a jelo se ke kadeřnici, kde jsem si to teda užívala a s účesem jsem byla maximálně spokojená. Mezitím přišla ještě ženichova maminka Hanka, nechala se taky přikrášlit a já už mastila domů, kde už na mě před barákem čekala kosmetička Míša. Udělaly jsme si v klídečku kafčo, cigárko, pokecaly jsme a pak se začalo líčit, což byl teda lábuž neskutečnej.

  Malinko nervy jsem měla jen při oblékání do šatů, to už mi jaksi docházelo, že se něco teda fakt děje…

  Příjezd k ženichovi byl úžasně dojemný, všichni mě okukovali, chválili, připadala jsem se jako princezna. Ve 13 hodin jsme odjížděli v koloně směr zámek ve Velkém Březně, přijeli jsme včas, žádný komplikace. Dokonce se k nám do kolony stihli připojit i moji kamarádi Lenka s Martinem, který s sebou ještě nabalili Janinu, takže jsem měla radost, že máme o jedno troubící autí navíc.

  Obřad byl kouzelný, pan oddávající měl velmi příjemný hlas, z jeho proslovu jsme měli moc hezký pocit, mluvil přímo k nám,z patra, moc upřímně. Nervy ani neprobíhaly, jen veliký štěstí, snažili jsme se vnímat každičké slovo a zapamatovat si každou chvilku.

  Focení s Ladou byl nádherný zážitek, opravdu jsme si ho užili, jsme rádi, že jsme si vybrali právě ji. Moc děkuju Gabče, že u focení asistovala, podávala paraplíčko, rtěnku atd., zkrátka, že nám tam byla k ruce. Děkujeme.

  Hostina v Kolibě byla jedna velká pohodička, tak milé a vstřícné lidi aby člověk dneska už pohledal a ve spojení s kapelou Duo Mane nám vytvořili neskutečně milou, srdečnou atmosféru. To, že nás oba manželé z kapely oslovovali jménem, připravili si pro nás moc legrační soutěže a spoustu milých slov už byla opravdová třešnička na dortu. Ten pravý svatební dort jsme měli z cukrárny Mocca a na to, že sladký nemusím, musím na druhou stranu uznat, že byl vynikající!

  Janinko, svědkyně moje, Tobě patří jeden z největších díků, protože pokud některý ze svatebčanů udržel slzičky celý den, po Tvém proslovu už se to povedlo jen málokomu. Děkujeme za odsvědčení našeho manželství a za všechno... Ty víš...

  Lucinko, i Tobě musíme poděkovat za svatební oznámení a jmenovky přesně podle našeho gusta, jsi moc šikovná. I Tobě díky. Taky za všechno.
  Vy dvě jste nejlepší sestry, který by si kdo mohl kdy přát. Jsem ráda, že vás mám!

  Tento odstaveček si nechám pro poděkování všem lidem, který s námi byli. To, že přijeli i přes půl světa, aby s námi oslavili náš den, je pro nás ta největší pocta a jsme moc rádi, že okolo sebe máme spoustu přátel, kamarádů a že i naši sourozenci a rodiče jsou pro nás ti nejmilejší na světě, kteří nám vždy ukážou, že svět je ještě dobrý a ne všichni lidi jsou zlí. Máme vás moc rádi a právě díky vám byla naše svatba tím nejkrásnějším okamžikem v našich životech. Vy jste ti, díky kterým stálo za to podstupovat přípravy a všechno okolo, protože vidět vás všechny pohromadě, naše srdíčkový lidi, to nevynahradí nic na světě. Děkujeme vám za to, že vás máme!

  Děkuji všem teplickým nevěstám za to, že se přihlásili na beremko a mě za to, že jsem je tam objevila. Přípravy s vámi byly super, moc jste mi pomohly a největší dík patří těm, které se mi dostaly víc pod kůži než bych čekala od internetové diskuze.

  Ovšem největší dík patří mému manželovi, ten sem ale nebudu psát, ten uslyší jen on. Snad je to, že bych do celého světa nejraději vykřičela, že právě já jsem dostala toho nejlepšího chlapa pod sluncem, toho nejhodnějšího a nejrovnějšího člověka, kterého znám a miluji ho tak, až mě to samotnou někdy děsí.
Zuzana a Daniel - 8. srpna 2009 - ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem - 50 fotek
zazulka
Zuzana - 36 r. Daniel
Registrace: září 2008
Bydliště: Region Teplice
Příspěvků: 1848
Inzerátů: 0
Přátelé: 49