Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

zana3 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 21. května 2011 Praha 1, Region Praha  • 

  • Svatba byla jedním slovem nádherná. Počasí nám přálo a vše proběhlo, jak mělo. Musím nás pochválit, vše jsme zvládli ve vlastní režii s pomocí kamarádů a sklidili jsme za organizaci i pochvalu :-)

    Ještě než zhodnotím náš svatební den, hodím sem menší radu :-) Ve čtvrtek před sobotní svatbou mi vyskočil opar a já celý den probrečela a měla tendence svatbu zrušit. Zpětně musím složit poklonu nyní již manželovi, který mé záchvaty hysterie zvládl s přehledem a noc na pátek, kdy jsem nemohla díky nervům spát, se mnou probděl. Ještě v pátek jsem každému brečela do telefonu :-) Slyšela jsem mnoho rad, jak se zbavit oparu a lítala několikrát do lékárny. Náplasti, mastičky...nic nezabíralo. Nakonec mi někdo poradil australský tee trea olejíček, který opar vysušil a udělal strup, který vizážistka dokázala zamaskovat. Večer již opar opět hnisal, ale to už mi bylo celkem jedno...Hlavně nevěstám s obdobným problém přeji pevné nervy a nelámejte si s tím hlavu...Když jsem viděla lidi, kteří si udělali čas a na naší svatbu přišli, přišly mi mé myšlenky na zrušení svatby tak absurdní :-)

    Obřad byl krásný a dojemný, za což mohla i krásná atmosféra kostela Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze, tak i slova našeho faráře Vojty. Za což mu patří naše velké díky.

    Jediné negativum celé svatby bylo, že utekla tak rychle :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zana3
Žaneta Filip
Registrace: duben 2009
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 121
Inzerátů: 0
Přátelé: 6
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)