Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

zabena NEAKTIVNÍ

Svatba byla 28. června 2008 v chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav  • 

  • Svatební den překonal naše očekávání a sny - vše se vydařilo na jedničku a celý den jsme si víc než užili.

    Ráno jsem vstávala už v šest hodin a čekalo mě rozmazlování u kadeřnice a poté od vizážistky, která přijela k nám domů. Doma samozřejmě nastal organizovaný chaos, ale všechno se díky pomoci všech kolem nakonec zvládlo. V jedenáct hodin přišel ženich. Nejdřív ho k nám družička nechtěla vůbec pustit, ale po zodpovězení tří otázek si nechala nakonec říct. Já jsem sešla dolů se schodů a poprvé jsme se uviděli - nádherný moment. Pak už jsme jenom poděkovali rodičům (a nikdo jsme se neubránili slzám dojetí) a mohli jsme vyrazit na obřad. K mému velkému překvapení jsem celý den nebyla vůbec nervózní a celou mši si pamatuji včetně všech detailů. Během slibu jsme se dívali do očí, vyměnili si prstýnky a první manželské políbení a najednou se z nás stali manželé Svobodovi!
    Před hostinou nás čekalo ještě překvapení od zpěvaček a kamarádek, tradiční uvítání s rozbitím talíře a mohlo se jít jíst. Po skvělém obědě jsme nakrojili svatební dort a kolem čtvrté hodiny jsme se všichni vyrazili fotit. Svatebčané byli rádi, že jim po obědě vytrávilo a my máme naprosto suprové bláznivé fotky. Pak jsme ještě my dva sólo odjeli zapózovat našemu fotografovi, což nás hrozně bavilo. Fotili jsme jenom v přírodě a opravdu toho nelitujeme, máme nádherné fotky. Po návratu na hostinu jsme si střihli první novomanželský tanec a pak už jenom tancovali a bavili se až do rána...

    Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří nám pomohli ať už s přípravami svatby nebo potom v samotný den D - nebudu Vás všechny uvádět jmenovitě, protože byste vydali na dlouhý román, ale ani Vám nedokážeme dostatečně poděkovat. Hlavně moc děkujeme našim rodičům, díky kterým jsme mohli prožít náš vysněný svatební den.
zabena
B+P 28.6.2008
Registrace: srpen 2007
Bydliště: Region Břeclav
Příspěvků: 541
Inzerátů: 0
O mně: Jsem těžký, ale jsem život...
Přátelé: 0