coverphoto
Neaktivní

winkee

Kristýna
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 14. kvě 2013
Aktivita
13 příspěvků ve fotoblozích
4 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
květiny
Zahradní centrum Fišer - Plzeň - Květina pro nevěstu se sice musela převázat, aby odpovídala původnímu návrhu, ale ve výsledku byla nádherná, stejně jako květiny pro družičky, maminky, korsáže a květiny na svatební tabuli. Můžu doporučit.
výzdoba
Já :-)
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Tahle značka mluví sama za sebe. Úžasný výběr, dobrá cena a moc milý personál. Mám od nich i zásnubní a jsem moc spokojená.
make-up
Barbora Hola Make-up artist - Bára je naprostá profesionálka a především báječný člověk. Make-up byl úžasný a vydržel celý den. Slzy při obřadu i večerní tanec. Nemohla jsem si vybrat lépe.
ženichův oblek
Louis Purple - Oblek byl šitý na míru a rozhodně to bylo správné rozhodnutí. Není to o tolik dražší než si oblek koupit,ale výsledný rozdíl je neuvěřitelný. Vše si můžete libovolně navolit,včetně látky,kapes,tvaru klop,různých detailů atd. Na fotce kde stoji všichni muži vedle sebe je vidět,jaký je to rozdíl.
popůlnoční šaty
Pietro Filipi - Národní třída, Anděl - Překrásné a elegantní. Dlouho jsem přemýšlela,že se v nich budu i vdávat. Na fotkách v před svatebním albu.
svatební šaty
Salon Venesis, Praha - Šaty byly splněným snem,krásné klasické a elegantní. Přesně takové jsem hledala. V salonu byl velmi milý a ochotný personál a šaty byly krásně připravené a vyvoněné.
svatební oznámení
- Moje výroba. Zabere to sice dost času,ale stojí to za to ;-).
koláče
Holky z naší rodiny - Vyrobily všechny ženy v naší rodině a vytvořily nádherný candy bar,který všichni obdivovali.
dorty
Dorty Iveta Johánková Starý Klíčov - Dort byl tak překrásný,že se mi chtělo brečet,když jsem ho poprvé viděla. Iveta překonala naše představy. Chuťově byl dort naprosto vynikající.
ubytování
zámek Žinkovy http://zamekzinkovy.cz/ - Naprosto luxusní ubytování v zámeckých vilkách nemělo chybu. Překrásný výhled a atmosféra zámeckého parku.
hudba
Petr Kozák DJ - Petr je naprostý profesionál. Moderuje na rádiu Blaník a tak má úžasný projev. Celým večerem provázel a moderoval jednotlivé aktivity. Výběr hudby byl taky bezchybný.
catering
Janák Bros spol. s r. o. - Vynikající jídlo. Svatební hostina byla opravdu gurmánským zážitkem stejně jako večerní raut. Všichni byli opravdu spokojení.
hostina
zámek Žinkovy http://zamekzinkovy.cz/ - Krásný sál,výborná organizace a moc milý personál.
civilní obřad
zámek Žinkovy http://zamekzinkovy.cz/ - Skvělá organizace,příjemný personál a naprosto překrásné prostředí. Splněný sen.
fotograf
Fotografové Lukáš a Petra Potůčkovi - Lukáš je opravdu profesionál, krásnější fotky jsme si ani nemohli přát. Jejich práce je úžasná.
Žádné příspěvky