Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

vladiplzen NEAKTIVNÍ

Svatba byla 1. srpna 2009 na zámku v Manětíně, Region Plzeň  • 

 • Naprosto úžasný a báječný den

  vše proběhlo podle našich představ a musíme poděkovat rodičům, kteří moc pomohli a to i po finanční stránce, mému bráchovi a jeho drahé polovičce za ranní přípravu a zapůjčení jejich bytu tomu celému rannímu chaosu, a hlavně taky úžasným a jedinečným družičkám se svědkyní, bez kterých bych byla naprosto ale naprosto ztracená.

  Počasí nám přálo až moc, pořád jsme chtěli mít teplo a tak nám to ten nahoře splnil, bylo 35 st. ve stínu no prostě vedro a ještě jednou vedro, přesto to všichni zvládli bez úhony.

  Obřad byl krásný a my si z něj skoro nic nepamatovali, jenom to že máme říct ano :-) detaily si uvědomujeme až z videa. Jediné co bylo jasné byli fňukající a brečící maminky a hrdí taťkové s vážným uslzeným výrazem :-)

  Všichni vydrželi naše hromadné focení a odjezd, pak už začala zábava, hostina byla super, jídlo báječné, obsluha skvělá a rychlá, prostě tak jak to má být. Díky hotelu, kde bylo i sezení venku, bylo všem příjemně.

  Na "after párty" se nás sešlo asi 65 lidí i s rodičema, kteří s námi "pařili" do rána, zpestření bylo v podově živého vystoupení dabléra Louise Armstronga - naprosto super a pak hlavně super ohňostroj před desátou hostinou, zastavil dokonce i provoz u hotelu.

  Prostě a jednoduše byl to naprosto báječný a úžasný den, který jsme si užili se vším všudy a pařili jsme do pěti ráno.

  Jelikož se mi sem všechny fotky nevešli, tak jsem jich ještě pár hodila do alba příprav :-)
Vlaďka Králová a Pavel Levík - 1. srpna 2009 - na zámku v Manětíně, Region Plzeň - 50 fotek
vladiplzen
Vlaďka Králová Pavel Levík
Registrace: říjen 2008
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 1969
Inzerátů: 0
Přátelé: 0