coverphoto
Neaktivní

versta

Markéta  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. srp 2010
bydlí v městě Plzeň
Info o svatbe
Svatba byla 13. 5. 2011
3347
od svatby
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
45 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
hostina
Hotel Victoria s.r.o. - měli jsme pouze večerní raut, jídlo bylo vynikající. Pan manažer hotelu byl velmi ochotný a snažil se nám vyjít ve všem vstříc, i když si myslím, že jsme nebyli moc nároční zákazníci. Obsluhu za barem také musím jen chválit.
make-up
Michaela Folková, Plzeň - líčení nemělo chybu. A navíc jsem byla moc ráda, že jsem měla kadeřnici a vizážistku v jednom, a nemusela jsem nikam přebíhat.
účes
Michaela Folková, Plzeň - ke kadeřnici jsem šla s tím, že nemám moc představu o účesu. Jen jsem věděla jak bych chtěla, aby byl účes zepředu. Míša celý účes vymyslela na počkání :-)
fotograf
Erika Planetová, Hrádek u Rokycan - z Eriky fotek jsem byla nadšená, a byla jsem moc ráda, že nám nafotila svatbu. Je vidět, že jí focení moc baví, rozhodně mohu Eriku jen doporučit
květiny
Květiny Vojáčková, Plzeň - paní Vojáčková byla skvělá, přišla jsem za ní pouze s představou kytice a ona jí vymyslela a vytvořila úplně dokonalou a za skvělou cenu. A košíček pro naší malou družičku neměl chybu.
svatební prsteny
Jan Fišer, Plzeň - prstýnky byly dělané na zakázku podle našeho přání, paní v obchodě byla moc milá a ochotná
ženichův oblek
OP Prostějov
šaty pro družičky
Petra Kmochová, Horní Bříza - jak už jsem psala v předešlém příspěvku, Petře nemám co vytknout. Naše maličká byla jako princezna, mohla jsem na ní oči nechat :-)
svatební šaty
Petra Kmochová, Horní Bříza - Petra je moc milá a příjemná paní, má cit pro detail. Šaty byly naprosto úžasné. Napřed si nikdo nedovedl představit nevěstu v červené a nakonec šaty každý chválil :-)
Žádné příspěvky