Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

teryber Neaktivní

Svatba byla 15. srpna 2015 Region Rokycany  • 

 • Ve čtvrtek jsem si zkusila zúžené šaty a zjistila, že přes hrudník jsme to naměřily nějak špatně a nemůžu ani trošku dýchat, další den byly ale díky babičce opravené a i když jsem se sama moc neviděla, všichni hlásili, že je to nádhera, cítila jsem se v nich moc dobře.

  V pátek jsme si v pětatřiceti stupních přivezli dort a při vyndání ze zadní sedačky zjistili, že vypadá hůř, než šikmá věž v Pise, horkem a otřesama se spodní patro úplně rozplizlo. Už se o mě pokoušel infarkt, ale s tím, že už není co zkazit, jsem ho zkusila zmáčknout do původního tvaru a ono to zabralo, vůbec nic nebylo poznat, vypadal jako při vyzvednutí, takže mi spadl obrovskej kámen ze srdce.

  Po úvodních stresech ale sobota probíhala v klidu, z počasí jsme byli úplně nadšení, ani horko z předchozích dnů, ani slibovanej celodenní déšť (jenom v noci nám napršelo pro štěstí).

  Sice jsem ze svatby v tu chvíli nic moc neměla, obřad jsem radši přestala poslouchat v půlce, když jsem začala natahovat, abych se nerozeřvala úplně, takže kdyby se mě zeptali na cokoliv, šťastně jim to odsouhlasím, ale postupně si zpětně vybavuju, jak to bylo všechno fajn.

  Dokonce nám brácha s přítelkyní udělali jako překvapení vtipnou tombolu a otázky a odpovědi s botama v ruce, takže ani nuda, které jsem se nejvíc obávala, se nekonala :) (největší potlesk a jsme sklidili, když se zeptali, kdo je hlava rodiny a já po chvíli přemýšlení navlíkla drahého botu na svou a hýbala s ní, jako pověstný krk hýbe hlavou)

  Teď už jen vydržet, až se fotografka vrátí z dovolené :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
teryber
Tereza Pavel
Registrace: květen 2015
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (3)