Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

terinkas Neaktivní

Svatba byla 1. května 2010 na zámku v Liblicích, Region Mělník  • 

 • Náš svatební den byl naprosto úžasný!

  Navzdory strašlivé předpovědi počasí, která zněla - déšť a bouřky, bylo ideální počasí bez deště a občas na nás vykouklo i sluníčko.
  Ráno jsem nemohla samou nedočkavostí dospat a vstávala jsem už ve 4:42. Snažila jsem se počítat ovečky, abych ještě na chvilku usnula, ale když jsem se dostala ke 150 počítání jsem vzdala :-) Na 8mou hodinu přijela Andrejka (švagrová mojí sestřičky), která mě nádherně namalovala, za to jí strašně moc děkuju! V 8.30, přesně podle dohody, přijela ta nelepší fotografka na světě, ano, Zuzka Scharf a začala zachycovat náš svatební den. Cca V 9 hodin mě začala Anetka česat. V tu dobu se u nás začali sjíždět svatební hosté, doufám, že alespoň něco snědli a vypili. Kolem půl desáté mi kamarádky pomohly nasoukat se do svatebních šatů. Jsem ráda, že jsem Vás měla holky, v ten náš velký den, u sebe! Bez vás bych si to nedokázala představit! A v 10.15 jsme nasedli do aut jeli do Liblic.

  Na zámku v Liblicích nás oddávala paní místostarostka z Byšic, měla krásný a upřímný proslov... Opravdu jsem si ho celý poslechla, i když se mě snažil manžel rozesmávat :-) K tomu nám hrála hudba podle našeho přání, květiny na zámku byli také podle přání.
  Hrozně nás potěšilo, že se na nás přijelo podívat tolik lidí!

  Hostinu včetně večerní párty jsme měli v Motelu Sv. Kryštof v Tupadlech. Motel leží v krásném prostředí, obsluha byla velice příjemná a vše bylo velmi chutné. Přesně podle dohody přijela i kapela DUO MANE. Byli úžasný! Hráli nám samé hitovky a nakonec roztancovali a rozezpívali i netanečníky (viď, Jendo ;-) ). Honza ze skupiny si pro nás připravil i pár zajímavých a vtipných soutěží a díky jeho vtipu se na svatbě (doufám) nikdo nenudil.

  Děkujeme našim rodičů za morální i finančí podporu. Hlavně jim děkujeme za to, jak nás vychovali, protože díky nim jsme takový, jaký jsme. Chtěla bych poděkovat mojí mamince a sestřičce za tom že vydržely poslouchat 10 měsíců moje plány na svatbu, za podporu po celou dobu příprav i ve svatební den. Děkuji kamarádkám Barunce, Elince a Kristýnce za pomoc při pečení svatebních koláčků (holky, všem Vám to vrátím!) a za úúúúžasnou rozlučku se svobodou! Dále děkujeme všem kamarádům, kteří s námi byli v náš velký den. Ještě jednou chceme poděkovat Andrejce a Mírovi za jejich ochotu! Máte to u nás! Znovu jsme se přesvědčili, že něco na přísloví "V nouzi poznáš přítele" něco opravdu je...
  V neposlední řadě děkujeme za nádherné svatební dary!
  MÁME VÁS RÁDI!!!!!!!!
Tereza Syrová a Miloslav Cicák - 1. května 2010 - na zámku v Liblicích, Region Mělník - 62 fotek
terinkas
Tereza Syrová Miloslav Cicák
Registrace: červenec 2009
Bydliště: Region Mělník
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)