Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

terina91 Neaktivní

Svatba byla 29. srpna 2014 Nepřevázka, Region Mladá Boleslav  • 

  • Svatba byla báječná!! Jen to hrozně rychle uteklo, tak jako asi všem nevěstám :)
    Ráno jsem přijela na místo svatby, kde jsem panikařila, protože pršelo a obřad měl být venku.. Naštěstí se počasí umoudřilo a vysvitlo sluníčko :) Po všech přípravách a navlečení do mých šatů se konečně blížil obřad.. Houslisti byli na místě, hosté s bublifuky taky a já mohla s taťkou přijít.. Asi nemusím psát, že cestou se mi olravdu hodně chtělo brečet a při obřadu jsem to už nevydržela :D Řeč starostky byla krásná, vůbec nebyla mimo mísu ani trapná.. Po vyslovení ANO a gratulacích nás čekalo foukání bublifuků místo házení rýže a opravdu to doporučuji bylo to nádherné :) DenisCa (Denisa Benešová) Naprosto dokonalá, nejlepší a nejúžasn
    Hostina byla vynikající a všichni si ji moc chválili.. U obsluhy nebyl s ničím problém, o cokoli jsme poprosili vše splnili :) Pak už následovala zábava a nějaké ty hry pro novomanžele a musím říct, že jsme si je užili :) Ve volných chvilich jsme se fotili a už se nemůžu dočkat fotek, určitě budou nádherné :)
    Trapas nenastal žádný a všichni hosti se bavili, veselili a pili a svatba byla bez nejmenších problémů a přesně taková jakou jsme si vysnili.
    Pro nás to byl ten nejkrásnější den v životě a rozhodně na něj budeme vzpomínat :) Byl to náš den ♡
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
terina91
Teruš Honza - 29 r.
Registrace: květen 2014
Bydliště: Region Mladá Boleslav
Příspěvků: 37
Inzerátů: 0
Přátelé: 3