Napiš zprávu

Komu
coverphoto
Neaktivní

tamttam

Martina
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Sledující

Přátelé

zaregistrovala se 26. úno 2016
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 7. 5. 2016
1638
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
4 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +3
Svatební album
Martina a Jarda
7. 5. 2016 Praha - východ | 7 fotek
výzdoba
http://www.pujcovna-nabytku.cz/pronajem-ubrusu-kobercu/
nejlevnější a nejkvalitnější párty nábytek - jednání bezproblémové, doporučuji. Koberec dodali dokonce širší než jsem požadovala, s ochranou a čtvrtinovou cenu než jinde. Altán úplně nový a kvalitní, za hodně dobrou cenu..
výzdoba
MojeParty.cz - svatební výzdoba - produkty a designové svatby "na míru"
Tady jsem trochu rozpačitá - na jednu stranu profi jednání, paní příjemná a všechno bylo podle plánu. Na druhou stranu, cokoliv nebylo v jejich katalogu byl neřešitelný problém (přála jsem si modré stuhy a ty zrovna neměli a nebyli ochotní mi je sehnat). Nebyli ochotní udělat na místě cokoliv navíc než bylo předem sepsáno ( i když se jednalo o prkotiny - třeba narovnat koberec, nebo prostřít dva stoly navíc). Kytice taky úplně neodpovídala mojí představě, ale to je i moje chyba, byla jsem málo konkrétní. Největší problém jsem měla s cenou, služby i produkty se mi zdají předražené (na internetu jsem je kolikrát našla i o polovinu levněji) - ale zase to stálo za ten klid, že jsem si nemusela všechno shánět a vyrábět sama.
ženichův oblek
Bandi Vamos
vybírlai jsem na poslední chvíli a ještě netypickou velikost, v Bandi jsou opravdu profíci a výběr veliký. ženichovi to slušelo jako nikdy :)
to byla jasná volba - velký výběr a profesionální služby. Dvoje známí co se brali před námi chtěli za rpsteny ušetřit, a tak si je nechali dělat na zakázku v malých zlatnictvích v menších městech. Naše prsteny od Rýdla ale paradoxně nakonec vyšli levněji než jejich a ještě s celoživotními službami v ceně..
make-up
Šárka Grygarová http://www.sharon.bestfoto.info
Opravdu výborná vizážistka, vřele doporučuji ! Líčení bylo perfektní, ač sama se nelíčím vůbec, divila jsem se jak taky můžu být krásná když to někdo umí :) Stejně perfektně nalíčila i svědkyni a družičku, obě si to pochvalovali. I když jsem neměla předem moc představu o účesu, společně jsme zkoušeli různé varianty a nakonec to bylo opravdu super. Jako bonus je mladá paní opravdu milá a příjemná a byo mi s ní v tom stresu fajn :)
svatební šaty
Adina-svatební centrum s.r.o.
jsem xxl nevěsta, navíc v době svatby v šestém měsíci těhotenství, tak jsem se bála jestli vůbec seženu šaty v mé velikosti. Kupodivu výběr byl docela velký a ty z Adiny byly prostě nej. Celkově jsem se salonem neměla jedinou potíž, vše bylo jak má být. Jen cena možná trošku vyšší než jinde, ale ten výběr a služby stojí za to.
dorty
Café Savoy
Miluji originální dort Savoy, a tak jsem ho přirozeně chtěla i na svatbě, protože lepší dort prostě neznám. Trochu jsem se bála ceny a přístupu, protože kavárna není typická svatební výroban dortů - ale zbytečně. Cena byla přívětivá (odpovídající kvalitě) a přístup naprosto profesionální, vyšli vstříc ve všem. Od spousty hostů jsem slyšela, že to byl nejlepší dort co kdy na svatbách měli a i pan šéfkuchař chtěl vědět odkud ho mám, že ho bude doporučovat. Nezbyl jediný kousek, poslední porci jsme si museli bránit vlastním tělem aby nám zbyl do mrazáku jak velí tradice :)
catering
Radek Šubrt
Pana Šéfkuchaře jsem znali už z svatby bratra před 3 roky, takže to byla jasná volba. Jídlo skvělé (hosté velmi chválili), cena velmi rozumná, nic nebyl problém, naprosto profesionální přístup. Jediné co bylo trošku obtížné byla komunikace, dohnat tak hyperaktivního člověka je někdy o nervy :) měli jsme jednu schůzku a všechno ostatní doladili po emailu. Až jsem měla trochu obavy co z toho vznikne, ale nakonec vše perfektní.
Žádné příspěvky