coverphoto
Neaktivní

svatbajanaahonza

Jana
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 20. říj 2015
bydlí v městě Praha - východ
Info o svatbe
Svatba byla 6. 8. 2016
1465
dní po svatbě
Aktivita
14 příspěvků ve fotoblozích
649 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +43
Svatební album
Jana a Honza
6. 8. 2016 | 47 fotek
make-up
Lucie Hromádková - Lucka je profik a moc milý člověk. Jsem ráda, že jsem si pro svůj den vybrala právě jí. Krásnou udělala nejen mě, ale i svědkyni, maminku a ségru. Moc doporučuju!
hostina
YR Předboj - Místo bylo úžasné a jídlo perfektní. Jediné, co nás mrzelo, byl přístup k některým věcem a horší komunikace v průběhu plánování.
květiny
Modrokvět, zakázkový květinový ateliér - Všechny kytičky byly tak krásné a originální! Byla jsem z výzdoby od Modrokvětu unešená a vřele doporučuji dalším nevěstám!
doplňky ženicha
ženichův oblek
Van Graaf
podvazek pro nevěstu
Magaela fler.cz
svatební šaty
MiaBella - šijeme z lásky ke kráse
koláče
Maminky a Nemocnice Milosrdných sester Karla Boromejského - Maminky pekly co mohly - vanilkové rohlíčky, linecké, levandulová srdíčka... Koláčky byly z nemocnice pod Petřínem - koláčky byly precizně nazdobené a úžasné! Věřím, že ani babičky by je neudělaly líp!
dorty
Cukrářství Viktorie - Kombinace vanilky/tvarohu a malin byla skvělou volbou, stejně jako marcipánový potah. Horší byl jen vzhled dortu, na kterém by myslím ještě šlo pár věcí zlepšit...
svatební oznámení
Trumade - Míša je neskutečně talentovaný člověk, ale domluva s ní byla těžká a když nám po 4 měsících dorazilo oznámení, ze kterého se sypala barva, tak mě to opravdu mrzelo. Míša vše vyřešila k naší spokojenosti, ale na celé spolupráci bylo znát, že si nabrala moc zakázat. Znovu bych ji bohužel už nevolila...
hudba
Galaxie - Partička, která to večer parádně rozjela! Vybraná kapela přes FB naprosto předčila všechna očekávání! Super volba pro páry, kteří chtějí modernější věci
fotograf
Kates Photography - Naprosto úžasné fotky! Originální, jemné, krásné světlo! Jsme ze spolupráce s Katkou neskutečně nadšení!
Žádné příspěvky