Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

stepanojc Aktivní

Svatba byla 25. května 2019 planá , Region Plzeň  • 

  • Přírodní, něžná, vílová, eco- friendly a trochu indiánská. Tahle všechna slova doufám budou naší svatbu běhěm příprav doprovázet a projevovat se v mých nákupních horečkách a půjčování věcí. To,co ale nejvíc chceme oba je, aby byla svatba POHODOVÁ a PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA aby vydržela celý den. Máme různé skupiny přátel,ale všechny(snad) naštěstí na jedné vlně. Společně, doufáme, utvoří takovou velkou kompatibilní rodinu- nerodinu a zvládnou se bavit i za nepěkného počasí. Oni ani my nejsme z cukru a nerozpustíme se(tedy až na to líčení).

    Svatební obřad se bude konat symbolicky na louce, kde můj milý trávil každé léto v tee-pee v indiánském stylu(děláme severoamerické indiány) a už 8 let zde trávíme léta spolu. Loni už i ve vlastním!
    Je to naše srdcovka a obřad nejspíš bude i v místě,kde naše týpí opravdu stává.

    Párty po obřadu bude v 5 km vzdálené vesničce,která patří do typu Bohem zapomenuté pohraniční krásy se spoustou tajů. Celá párty bude probíhat na krásně zrekonstruované faře se zahradou. Tu vlastní skupina lidí, kde vedeme dětský oddíl.

    Co na naší svatbě hledejte? Pohodu, souznění s přírodou v maximální možné míře, tee-pee na spaní, jutovo-pomněnkovou výzdobu a spoustu usměvavých lidí,kteří rádi pomáhají. To je náš svět a snad taková bude i ta naše oslava souznění duší!
Kačka a Kubík - 25. května 2019 - planá , Region Plzeň - 71 fotek
stepanojc
Kačka Kubík
Registrace: prosinec 2018
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 5
Inzerátů: 2
Přátelé: 5
Po svatbě
2 6 8 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)
Moje kolekce