Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ss88 Neaktivní

Svatba byla 1. srpna 2015 Petrovice, Region Karviná  • 

 • Naše seznámení proběhlo před mnoha lety...:) Nebylo to klasické romantické seznámení a vlastně bych ani nikdy neřekla, že na diskotéce se seznámím s láskou mého života.
  Mě bylo tehdy 17 let a dostala jsem od rodičů vycházky do půlnoci, protože sestřenka slavila 18 let, tak jsem se výjimečně mohla zdržet! :) Radka jsem si všimla hned jak vstoupil. Zrovna jsem tančila na "podiu"(spíš to je jen takovej malej výstupek pro 4lidi, říkáme mu "bedna"), tak že jsem měla docela rozhled :) První myšlenka, která mi proběhla hlavou byla: "tak toho dneska sbalím!" :)
  A taky se tak stalo! :) Za nedlouho jsem s ním a jeho kamarády tančila na bedně, ze kterého mě snad omylem 3x shodil :) (já střízlivá, on opilý) Naštěstí mě vždycky někdo dole chytil, on to měl horší! :)
  Každopádně po nějaké chvilce se mi můj vyvolenej ztratil z dohledu a tak jsem ho šla hledat! :) Chudáčkovi se udělalo špatně a tak jsem ho zanedlouho našla ve křoví jak zvrací! Moc nadšenej se mě nebyl, ale já se nenechala odradit hezky jsem si odstoupila, ale jen do vzdálenosti, abych mu poskytla soukromí a zároveň dala pozor, jestli je v pořádku..
  Díky tomuto skutku, který mne neodradil, jsem ho vlastně zaujala a tak se taky stalo, že se rozhodl mě odprovodit domů.
  Byl říjen, nebylo sice chladno, ale na tričko s krátkým rukávem, které na sobě měl (bundu nechal v šatně na diskotéce s tím, že se ještě vrátí), protože si špatně uvědomil, kde že to bydlím, byla přece jen zima.:) Nicméně statečně mě doprovodil až domů. Na lavičce u baráku, jsem ho(určitě k jeho radosti) ještě pozdržela a chvilku jsme si povídali-já mu dala své číslo a pak ho taky políbila. No a co že zvracel...:) :) :)
  Z vyprávění vím, že pak běžel na taxík a když ho řidič viděl, zeptal se ho, jestli je tak zamilovaný, nebo blbý. Hádejte co odpověděl...."BLBÝ!" :)
  Nevím po kolika dnech to bylo, ale zavolal. Samozřejmě já první zavolání nestihla zvednout, doběhla jsem k mobilu, jakmile zavěsil. Jenomže on to se mnou nevzdal (i když opět jak jsem se dozvěděla později, podruhé už volat nechtěl) a já už připravená u telefonu začala domlouvat rande...:) A tak to všechno začalo...
  Nyní jsme spolu krásných 9 let, hodně jsme si toho prožili již nyní, ale stále nás toho hodně čeká. A já se na naší budoucnost velice těším. Miluji ho a budeme se brát...
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
ss88
Simona - 31 r. Radek - 32 r.
Registrace: březen 2014
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 25
Inzerátů: 0
Přátelé: 6
Líbí se mi tyto fotoblogy (42)