Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

spygy NEAKTIVNÍ

Svatba byla 28. července 2012 Benátky nad Jizerou, Region Mladá Boleslav  • 

  • Seznámila nás sestřenka, která mi rovněž jde i za svědka :-) . Bylo to někdy večer, kdy sestřenka rozhodla, že pojedeme na návštěvu za jejím kámošem, který je momentálně v práci. Zde jsme si chvíli všichni povídali, ale nijak mě nezaujal. Poté jsme si psali na facebooku a dali si pár schůzek, na kterých jsme si padli do oka. No a dali se dohromady :-)
Lucie Vávrová a Josef Kubík - 28. července 2012 - Benátky nad Jizerou, Region Mladá Boleslav - 101 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
spygy
Jinak všem, co mají tento víkend svatbu přeju hodně štěstíčka a ať vyjde vše podle představ :-)
spygy
Tak dnes byla pořádná honička a plno zařizování. Snad máme všechno a na nic jsme nezapomněli, dyštak máme ještě zítřek. Prozatím se s Vámi holky loučím a po svatbě se ozvu, jako vdaná paní :-) držte palečky!!!
spygy
Tak už jen tři dny...melíry hotové, na nové nehtíky si pomalu zvykám, prasátko zařízené, zítra ho vyzvedneme, na matriku dovezeno CD, šampáňo a talířek s pískem, tombola komplet hotová a vše by už mělo být zařízené a nachystané...
spygy
Tak a už jen posledních 5 dnů :-) jak já se těším...ani nejsem nevózní, jsem naprosto klidná :-)
spygy
O víkendu jsem byla na kosmetice a udělali jsme s mou drahou polovičkou první část velkého nákupu na svatbu...a penízky utíkaj a utíkaj.
spygy
Tak dnes zamluvené stoly na raut, zamluvené prasátko a teď dávám dohromady lístky na tombolu a zdobím párátka :-) konečně jsem se taky do něčeho pustila...
spygy
Hm...tak už jen 20 dní a ještě musím toho hodně tvořit, ale nějak mi chybí nálada :-(
spygy
Tak dnes přišel balíček a opět s chybou :-( dvoje zboží mi zaměnili za jiné (místo červených brček poslali žluté a místo slámek s palmičkou přišli brčka úzká barevná), ale reklamace už je vyřízena a budou mi posílat slíbené zboží.
spygy
Tý jo, dnes už jen 30 dní a přesně za měsíc touto dobou budeme svoji :-)
spygy
Nemám červený písek :-( kde ho mám sehnat...
spygy
A zítra se bude reklamovat. Nechala jsem si na zakázku udělat velkou svíčku s poděkováním sestře s manželem, jelikož na naší svatbu budou mítvýročí 5 let a místo přeje Lucka a Pepa, mi poslali přeje Lucka a Petr :-(
spygy
Mám radost, domluven travesta na show :-) bude napodobovat jak zpěvačky, tak i humorně muvit :-)
spygy
Holky, mám dotaz, chci si udělat kolem dveří takovou slavobránu z balonků, ale teď mě vůbec nenapadá, k čemu ty balónky přichytím?
spygy
Tak kytky mám od sestřičky zařízené :-) ještě že je vyučená zahradnice. Vejdu se prý určitě do 3.000,- Kč a to mám kytky (nevěsta, svědkyně 2x mamka, 2x babička, korsáž ženich, korsáž svědek, květinové misky na stůl a dvojsrdce na auto) mám radost :-)
spygy
Krásných 50 dní do svatby :-) a zjišťuju, že mi ještě chybí skoro celá tombola nakoupit + ještě něco málo dekorace. Jinak dnešní zkouška u kadeřnice dopadla tragicky, takže jsem hned volala jiné a jdu na zkoušku v úterý, tak snad to dopadne dobře. Držte palečky :-)
spygy
V pátek mě čeká zkouška účesu č. 9, co mám v albu, tak jsem zvědavá :-)
spygy
Tak mám radost, dnes jsme se s kolegyní v práci bavili o mý svatbě. Potom jsem se zmínila, že mám fotografa za 8.000,- Kč a zhrozila se stejně, jako já předtím a povídala, že její manžel už na několk svateb točil a lidi ho chválí. Prý bych to mohla mít i zadarmo :-) tak uvidíme, až donese ukázky :-)
spygy
Krásných 60 dní :-) a já dnes nakoupila další sarapatičky :-)
spygy
Mám další dotaz, když mám na hostinně 34 lidí + teda tři lidi mi budou obsluhovat, takže 37, kolik flašek šampaňskýho mám koupit?
spygy
Holky, potřebuju radu. Mám bílý talířek na prstýnky ve tvaru srdce a rozhoduju se mezi bílým pískem a červenou růží nebo červený písek a bílou růži?
spygy
Jupí!!! Koláčky mám doma :-) už jsem i ochutnala, jsou krásně měkké a moooc dobré :-)
spygy
Tak jsme byly ráno na Matrice. Platba zaplacena, dotazník vypsán a vše nám paní hezky vysvětlila, jak to bude probíhat. Co se týká skladeb, tak teď jen přemýšlím, co dám za skladku na podbarvení, když bude oddávající mluvit (8 minut min.)
spygy
Tak dnes schůzka s paní, co nám bude pronajímat sál na dva dny :-) vše hezky vysvětlila co tam je a co není a co si budu muset sama dovézt. Hezké místo a klid :-) no a zítra hůra na Matriku :-)
spygy
Lucie Kubíková - 31 r. Josef Kubík - 33 r.
Registrace: leden 2012
Bydliště: Region Mladá Boleslav
Příspěvků: 291
Inzerátů: 0
Přátelé: 35
Líbí se mi tyto fotoblogy (10)