coverphoto
Neaktivní

spivouk

Barbora  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 25. zář 2013
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 5. 7. 2014
3662
dní po svatbě
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +18
Svatební album
Barbora a Vojtěch
5. 7. 2014 Ostrava | 22 fotek
květiny
http://www.zsservis.cz/
Paní Ďurinová je úžasná, nic není problém, skvěle vystihla téma svatby a doplnila to nádhernou výzdobou (včetně zapůjčení dekorací). Svatební kytice i kytice pro maminky byly krásné, čerstvé a za opravdu rozumnou cenu. Určitě koukněte na fotky, stojí to za to :)
svatební prsteny
Mogati Diamons
Prsteny nám zlatník vyráběl na zakázku, ochotně s námi probral naši představu, poradil, v rychlosti vyrobil a to vše za cenu 6000,-. Nemyslím si, že lze nalézt lepší. Naprostá spokojenost po všech stránkách!
účes
Veronika Stará - Ostrava
Účes sklidil velký úspěch a vydržel opravdu až do dalšího dne, pořád tak perfektní jako na začátku - neuvěřitelné! Navíc vypadal přesně dle mých představ, což se mi stalo snad poprvé. Chyběla mi pouze lepší domluva den před svatbou. Určitě doporučuji!
make-up
Lucie Konečná - VISAGEFORYOU
Parádní ráno s Lucií, skvěle jsme to spolu nastartovaly a make-up vydržel až do rána, kdy jsme se vraceli domů. Bez jediné chybičky, přirozený a přitom dostatečně výrazný! Tohle oceníte :)
koláče
Cukrářství Aknel, Ostrava - Radvanice
Paní Tylková je neuvěřitelná cukrářka s přístupem, za který ji každá vystresovaná nevěsta bude milovat. Nic není problém, změny na poslední chvíli ji nerozhodí a koláčky tak nadýchané, že se jich nemůžete nabažit! Doporučuji všem!
dorty
Cukrárna Ollies
Měli jsme objednané 3 dorty a všechny byly luxusní! Paní bohužel zapomněla přivést všechny tři, čímž způsobila malé zdržení. Chyba nicméně napravena a chuťové buňky svatebčanů uspokojeny.
svatební oznámení
nevěsta
protože osobitost je důležitá :)
ubytování
Hostinec U Svatého Mikuláše
Ubytování bylo pěkné, ceny na lokalitu poněkud vyšší. Ocenili bychom vstřícnější přístup paní majitelky, ale jinak spokojenost.
Žádné příspěvky