Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

sessa11 Neaktivní

Svatba byla 31. července 2015 Region Praha - východ  • 

 • Svatba byla...strašně rychlá!
  Z celého dne si pamatuji jen útržky, jako by to ani nebyl náš den, ale něčí cizí.
  Od rána panovala pohoda, vše jelo podle plánu a já jsem si v rukou vizážistky připadala jako princezna. Dopoledne se pod naším domem začali scházet hosté, které jsem po očku pozorovala z okna :-) V půl dvanácté už si pro mne se slzami v očích přišel ženich a mohli jsme všichni vyrazit na místo obřadu. Na místě nám ale paní matrikářka oznámila, že nás pěkně vítá a že NEJDE SPUSTIT HUDBA!!! Naše hudba, kterou jsme pečlivě vybírali půl roku dopředu a každá písnička pro nás něco znamenala!! (Podotýkám, že jsem týden dopředu nesla hrdě CD s hudbou na matriku se slovy: " Mám strašný strach z toho, že nám nebude hrát CD s hudbou, mohly bychom to vyzkoušet? "- CD v počítači fungovalo, tak mi bylo řečeno, že to půjde, ať z toho strach nemám) 45 minut jsem stála za dveřmi kaple s tatínkem a vztekala se...jako ze zlého snu. Po 40 minutách přišla paní matrikářka se seznamem písní, které nám můžou zahrát. V tu chvíli mi to bylo už celkem jedno, zaškrtala jsem rychle 8 písní a už jsme vyrazili. Mezitím jsem se v rychlosti viděla s mým naštvaným ženichem :-(
  No...obřad byl tak rychlý, že si z něj pamatuji jen to, jak jsem myslela na naše nespuštěné CD.
  po obřadu následovaly tradice v podobě chomoutu a přivázané koule u ženichovy nohy. Následovalo focení, které se díky čekání na hudbu muselo co nejvíce urychlit..a pak už hurá na oběd. Svíčková byla úžasná, snad jen díky šatům, které nešly povolit jsem ji celou nesnědla.
  Kolem páté jsme dorazili na odpolední oslavu. Tam jsme zjistili, že pro nás svědci přichystali nástup s našimi písničkami, které nešli přehrát při obřadu a tak jsme si obřad dali ještě jednou jako zábavu :-) To už z nás všechno spadlo a teprve jsme si začali užívat svatbu! Snad po roce příprav! :-)
  Co bych doporučila nevěstám? Co nejvíce věcí si přichystejte co nejdříve dopředu. Týden před svatbou se to opravdu vše stihnout nedá a budete řešit tisíc ostatních věcí. Pokud máte přesnou představu jak by něco mělo vypadat, pověřte dopředu někoho, kdo to pro vás zařídí. (Vývazky, doprava, rozmístění jmenovek na stoly, organizace focení, ...) V den obřadu už se moc věcí zařizovat nedá. A hlavně..nenechte se ničím rozhodit..100% bude něco, co se nepovede nebo nestihne. Trochu se s tím musí počítat;-)
  Tak ať všem hudba hraje, nám už snad bude hrát celý život :-)
  Nevěsta Simona
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
sessa11
Simona - 34 r. Michal
Registrace: říjen 2013
Bydliště: Region Praha - východ
Příspěvků: 6
Inzerátů: 0
Přátelé: 3
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)
Moje kolekce