Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

saryk8 Neaktivní

Svatba byla 5. září 2015 Chlumec nad Cidlinou, Region Hradec Králové  • 

 • Tak a je to za náma! :) Naše svatba nebyla dokonalá, myslím si, že ikdyž se člověk snaží sebevíc, prostě vše někdy neklapne, respektivě se vyskytmou blbosti, které by nás ani nenapadly. Ale to špatné už jsme vytěsnili a vzpomínáme jen na to boží :)
  V pátek jsme si v půjčovně vyzvedli naše VW cabrio a jeli k mým rodičům, kde jsme připravovali výslužky a Petr(manžel) večer odjel ke svým rodičům. Já ještě dodělávala nějaké věci a o půl 1 si šla lehnout. Ve 3 ráno vstávala moje mamka, aby šla péct občerstvení-musí to prý být přeci čerstvé :) já se vzbudila o půl 5 a byla jsem fit. O půl 7 dorazila kadeřnice a už to začalo :) V 8 se na mě vrhla fotografka, vyzážistka.....vše se stíhalo. Já byla v 10 připravená, jenže rodiče ještě ne a já trochu začala plašit.....když bylo už po půl 11(my v půl 11 měli už vyjet) tak jsem byla už ve stresu, trochu křičela, ať všichni mrsknout....njn, chytil mě malinko raplík :D
  Pak už zase vše v pohodě, kolona 13ti aut odjela na 4km vzdálený zámek Karlova Koruna. Když jsem přicházela k zámku, zjistila jsem, že se mi rozpojila u šatů obruč..no to zas bylo něco na mě :-D Ale dobrý, nastoupil Petr s maminkou, svatebčani a pak jsem přišla na řadu já s tatínkem. Musele jsem se 2x z hluboka nadechnout a šlo se.....po obřadě mi řekli, že jsme se měla usmívat. Jenže!!! Ono to nešlo, měla jsem takovej lehkej úsměv jen a uplně jsem cejtila jak se mi klepou koutky.....uplně zatuhnuto jsme měla :D Obřad jako takovej byl krásnej, když začala na varhany hrát písneň od Christiny Perry A Thousand Years a ta holka do toho začala zpívat.....měli jsme už s manželem na krajíčku!
  Po obřadě jsme se šli fotit na zámku, v parku....a rodina se svatebčany odela zpět domů na občerstvení-nemuseli na nás nikde hodinu a půl čekat :)
  Odjezd na hostinu byl taky fajn, za brouka nám navázali plechovky....čím větší kravál, tím prej líp :D
  Pak přišla klasika: uvítání, zametání střepů, uvítání hostů od ženicha, proslovy, předkrm, bryndák, krmení polévkou......no znáte to :)
  Po obědě se to trochu zvrtlo, ženich musel na hodinu odjet.....o tom psát nechci, ale chtěla jsem to zabalit!
  Pak už zase vše paráda, rozkrojili jsme dort atd. Od bráchy jako dar jsme dostali heliovou bombu s 50ti balonky-každý si napsal přáníčko a pak se vypustili najednou, byla to paráda.
  Náš první tanec byl na Nothing else matters, přichystali jsme si nějaké zpestření, ať to není nuda a byl to úspěch :)
  Zábava už pak proudila dobře, ono taky už bylo po 19té hodině. V půl 10 pro nás bylo přichystané překvapení od rodičů Petra, byl to nádherný ohňostroj, trval skoro 8 minut a hrála při něm opět naše srdcovka od Metallici.....u naší restaurace byl krásnej rybník, střílelo to za ním...byla to prostě nádhera :)
  Kolem 2 už nás tam moc nebylo, manžel to přepískl s pitím a tak jsme šli spát v půl 5 a každej do své ložnice, takže první ,,noc" jak vyšitá :D ale my si to na líbánkách vynahradíme ;)

  Hodnocení svatebčanů jsou kladná, měli jsme vše opravdu naplánované, vymyšlené....výzdoba byla dokonalá, všichni to chválili, měli jsme svatební noviny, které se nám opravdu povedly(vím že sebechvála smrdí....ale Petr si s nima hrál 10tky hodin....) tombola měla taky velký úspěch, na velké obrazovce jsme měli presentaci s fotkami, jak šel čas tech 8,5 našich let-taky velký úspěch ;) jen si někdo rejpnul, že sem byla zbytečně nervozní.....ale ať si to nechaj :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
saryk8
Šárka Petr
Registrace: září 2014
Příspěvků: 28
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Moje kolekce