Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

romcovaklarka Neaktivní

Svatba byla 12. března 2011 v Horních Počernicích, v hotelu Čertousy, Region Praha  • 

  • Chodila jsem na hodiny hry na kytaru v ulici, kde Roman bydlel a syn mého učitele byl jeho kamarád. Takže jsme se potkali, padli si do oka, párkrát mě doprovodil po kytaře domů... a začali jsme spolu chodit.

    To nám ale bylo - počkejte si na to - 15 a 16 let.

    Po půl roce jsme se rozešli kvůli hloupému nedorozumění a naše cesty se rozdělily. Oba jsme vstoupili do manželství a oběma nám to zhruba ve stejnou dobu přestalo v přechozím vztahu klapat. Oba jsme se od svých protějšků odstěhovali a začali řešit rozvod, když mě, už ani nevím proč, napadlo ho vyhledat. Přes internet se mi to podařilo, poslala jsem mail, odepsal - no a po pár týdnech už jsme spolu bydleli :-)

    Začátky byly trochu bouřlivé, ale stálo to za to. Svatba bude po 4,5 letech našeho "obnoveného" vztahu a po 13 letech, co se známe :-)
Klára a Roman - 12. března 2011 - v Horních Počernicích, v hotelu Čertousy, Region Praha - 75 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
romcovaklarka
Máme domluvenou schůzku s koordinátorkou na pátek.
romcovaklarka
HELP needed :-) Podívejte se někdo na mě v šatech a řekněte, co byste do toho (a tím do celé svatby) dali jako další barvu! Nemám vůbec představu ani o kytce! Ženich - černý oblek. Děkuji moc :-)

Změna je život :-) (Článek)

Tak jsem loni plánovala svatbu na květen... korzetové princeznovské šatičky... Ale rok se s rokem sešel a všechno je jinak....

romcovaklarka
Klára - 39 r. Roman - 37 r.
Registrace: květen 2010
Bydliště: Region Praha - západ
Příspěvků: 413
Inzerátů: 0
Přátelé: 32
Moje kolekce